Siemens Polska

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Siemens Polska

Jesteśmy międzynarodowym koncernem obecnym w Polsce od ponad 130 lat. Nasze produkty oraz technologie można znaleźć w obszarze energetyki, przemysłu oraz infrastruktury miast. Uzupełnieniem oferty Siemensa są technologie i produkty wykorzystywane w diagnostyce medycznej. Nasza firma oferuje polskim klientom kompetentne wsparcie na każdym etapie działania: od projektowania, poprzez rozwój i produkcję, po kompleksowe dostawy i serwis.

Liczba pracowników w Siemens Sp. z o.o.: 827
Liczba pracowników w Grupie Siemensa w Polsce: 1300
Liczba pracowników w Siemensie na świecie: ok. 351 000 w ponad 200 krajach.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Taką markę chce się mieć w CV

2016-07-17
anonimowo
Ja jak się dowiedziałem, że mnie przyjmują to tak do tego podchodziłem. W praktyce praca w Siemensie okazała się wymagająca i angażująca, ale warta tego wszystkiego. Za takie pieniądze to nadgodziny mi tak bardzo nie przeszkadzały.

Pomijając już te super pieniądze to do pozytywnych rzeczy dochodzi bogaty pakiet benefitów, elastyczny czas pracy, miła całkiem koleżeńska atmosfera, szkolenia pracownicze i nauka od innych kolegów z pracy.

Stresu i korporacyjności nie ma się co czepiać przy takich firmach to najbardziej standardowy standard. Albo to akceptujesz albo szukaj innej pracy.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. Marketingu (Praca)

2016-11-04
Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz