Selgros

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Selgros

Selgros to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferuje zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą, w szczególności dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego, a także sklepów, kiosków czy stołówek oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych.

Obecnie działa w 16 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Czemu nie

2016-12-21
Pracownik hali sprzedażowej
Lepiej pracować nawet na hali w takiej firmie niż nic nie robić. Od początku nie marzyło mi się pracowanie na takim stanowisku tylko że gdzieś pracować było trzeba. Przyjęli mnie tu to byłem tu. Coś tam się zarobiło przynajmniej nie było stresu ani żadnych nerwów. Godziny wcześniej ustalaliśmy i jak ktoś od nas np studiował się bez problemu dogadywał z nami i z kierownikiem. Ci co mieli lepsze wyniki bardziej się starali to mogli awansować. To nie było tak że jak się już zaczęło pracować to się na hali na tym najniższym stanowisku zostawało. Parę osób tak zostało reszta awansowała albo odeszła.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Pracownik działu obsługi klienta (Praca)

2017-03-27
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz