Selgros

Sprzedaż

O Selgros

Działamy pod dwiema markami handlowymi: Selgros Cash&Carry i Transgourmet Polska.

Selgros Cash&Carry - to hale sprzedaży oferujące artykuły spożywcze i przemysłowe z odbiorem własnym.

Transgourmet Polska wraz z magazynem w Ożarowie Mazowieckim obsługuje głównie kanał foodservice, specjalizując się w hurtowych dostawach dla hotelarstwa, gastronomii, firm cateringowych oraz ośrodków opieki społecznej.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Czemu nie

Pracownik hali sprzedażowej
Lepiej pracować nawet na hali w takiej firmie niż nic nie robić. Od początku nie marzyło mi się pracowanie na takim stanowisku tylko że gdzieś pracować było trzeba. Przyjęli mnie tu to byłem tu. Coś tam się zarobiło przynajmniej nie było stresu ani żadnych nerwów. Godziny wcześniej ustalaliśmy i jak ktoś od nas np studiował się bez problemu dogadywał z nami i z kierownikiem. Ci co mieli lepsze wyniki bardziej się starali to mogli awansować. To nie było tak że jak się już zaczęło pracować to się na hali na tym najniższym stanowisku zostawało. Parę osób tak zostało reszta awansowała albo odeszła.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik działu obsługi klienta (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Praca dla mnie nie musiała być ambitna, ale musiała się dać pogodzić ze studiami. Poszłam żeby się dowiedzieć czy to jest możliwe w Selgrosie i przy okazji może spróbować się dostać do obsługi klienta. Przyjemnie nam się rozmawiało, wszystkiego się dowiedziałam tak jak chciałam. Sama o sobie opowiedziałam gdzie pracowałam, że mam aktualną książeczkę Sanepidu po wcześniejszej pracy w jakich godzinach i dniach będę dyspozycyjna i że bez problemu radzę sobie z komputerem. Nie wiem czy spełniałam wszystkie wymagania, ale na rozmowie czułam się fajnie. To już dużo na plus dla firmy jeżeli umieją prowadzić rozmowy :)