Scanfil

Przemysł / Produkcja

O Scanfil

Scanfil (dawniej PartnerTech) to międzynarodowy producent kontraktowy i dostawca systemów dla branży elektronicznej w zakresie produkcji kontraktowej. Scanfil oferuje klientom szeroki zakres usług, od projektowania przez produkcję i zaopatrzenie w materiały po rozwiązania logistyczne. Do typowych produktów firmy Scanfil należą urządzenia mobilne i do obsługi sieci komunikacyjnych, moduły systemów automatyzacji, przetwornice częstotliwości, systemy sterowania dźwigami, analizatory, różne maszyny wrzutowe i automaty sprzedające oraz urządzenia stosowane w medycynie i meteorologii. Z usług Scanfil korzystają liczni dostawcy z branży automatyzacji, energetyki, IT i ochrony zdrowia, jak również firmy działające w branży urbanizacji.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca była w porządku

anonimowo
Praca w tej firmie bardzo ogólnie stwierdzając była w porządku. Jak każda miała swoje wady i zalety, ale ja tam nie oczekuję, że będzie idealnie. Nie wierzę zresztą sam w te super oceny. Jakieś minusy mniejsze albo większe są wszędzie przecież.

Na przykład w przypadku tej firmy to minusem były problemy z możliwością rozwoju i awansu. Są osoby dla których to będzie minus nie do przeskoczenia. Fakt, że plusów było nieproporcjonalnie więcej. Na przykład atmosfera, elastyczne godziny pracy, benefity, socjal, wynagrodzenia i doświadczenie. Jak się patrzy na całokształt to według mnie można polecać pracę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy