Saint-Gobain w Polsce

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Saint-Gobain w Polsce

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania mające ważny wpływ na jakość życia każdego z nas, m.in. materiały budowlane i przemysłowe oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. W Polsce produkujemy w 25 zakładach w różnych regionach kraju. Można nas znaleźć w blisko 60 punktach dystrybucyjnych. Grupę Saint-Gobain w Polsce tworzy 18 różnych marek, których sukces to dzieło 7 000 osób. Jesteśmy jedną z nielicznych na świecie organizacji wyróżnionych certyfikatem Top Employers Global, a od 2014 r. jesteśmy regularnie wyróżniani certyfikatem Top Employers Polska.

Jesteśmy dumni z tego, że dzięki innowacjom i pomysłom naszych pracowników poprawia się jakość życia ludzi w 67 krajach na świecie!


Kogo szukamy?

Poszukujemy pracowników specjalizujących się w zagadnieniach produkcyjnych: Operatorów i Techników Produkcji, Inżynierów, Planistów Produkcji i Technologów. Ekspertów, którzy dbają o ciągłość naszych procesów w obszarze utrzymania ruchu oraz szeroko rozumianych mediów - Automatyków, Elektryków, Elektroników, Mechaników i Energetyków. Inżynierów w obszarze badań i rozwoju oraz pasjonatów filozofii World Class Manufacturing. Poszukujemy Techników i Inżynierów Jakości, którzy dbają aby nasze produkty spełniały najwyższe normy jakościowe oraz specjalistów z obszaru bezpieczeństwa i ochrony środowiska - jednego z filarów naszej filozofii. Z uwagi na kompleksowość naszej działalności w Saint-Gobain poszukujemy również ekonomistów, finansistów, handlowców i marketingowców, dzięki którym Saint-Gobain rozwija się tak szybko.

Dołącz do nas!


Co oferujemy?

W Saint-Gobain możliwości rozwoju odmieniamy przez wszystkie przypadki. Lubisz odkrywać nowe możliwości zawodowe? Chciałbyś być traktowany indywidualnie? U nas jest to możliwe! Możesz awansować wewnątrz grupy Saint-Gobain w ramach kilkunastu aktywności biznesowych w Polsce, ale to nie wszystko! Oferujemy także możliwości rozwoju w 67 krajach na świata, w których jesteśmy obecni. Na zakończenie warto wspomnieć o szerokim pakiecie benefitów, w którym są m.in.: grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki pracownicze i dofinansowania; oraz możliwość rozwijania pasji sportowych.


Gdzie jesteśmy?

Nasze fabryki i centra dystrybucyjne znajdują się w 22 miejscowościach na terenie Polski. Jesteśmy w Barczewie, Bydgoszczy, Czeladzi, Dąbrowie Górniczej, Gdyni, Gliwicach, Gniewie, Gorlicach, Górze Kalwarii, Jaroszowcu, Kole, Lubartowie, Łomiankach, Namysłowie, Poznaniu, Pruszkowie, Sosnowcu, Strykowie, Szarbkowie, Szczecinie, Warszawie i Żarach. Dodatkowo posiadamy sieć blisko 60 hurtowni na terenie całego kraju. Nasza centrala znajduje się w Warszawie.


Saint-Gobain w Polsce na LinkedIn

Saint-Gobain w Polsce na Facebook'u

Saint-Gobain w Polsce na YouTubeAktualne oferty pracy, praktyk i staży

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ok na początek

anonimowo
Plusy
- work life balance a co za tym idzie godziny pracy
- miła atmosfera
- pakiet socjalny z dofinansowaniem np. do wczasów
- pieniądze niezbyt duże, ale przynajmniej zgodnie z terminem na koncie
- doświadczenie w dobrej znanej marce

Minusy
- korporacyjność
- pieniądze tak jak wcześniej wspomniałem średnie
- stres, stres, stres
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Doradca Techniczno-Handlowy (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 10.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  U mnie rekrutacja to była zwyczajna rozmowa na zasadzie dużo pytań i dużo odpowiedzi na różne tematy. Wszystkie standardowe rzeczy jak najbardziej były. O doświadczenie, znajomość branży i rynku lokalnego, prawo jazdy, obsługę komputera i programów pytali, więc wszystko co zawsze na takich rekrutacjach jest tutaj też było.

  Rozmawialiśmy też o kwestii tego, co oni oferują, o wynagrodzeniach i czasie kiedy mógłbym zaczynać pracę jakby się zdecydowali podjąć współpracę właśnie ze mną.

  Ja lubię takie sensowne rekrutacje a ta taka właśnie była.