Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Revolut Ltd

Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT
brak

O Revolut Ltd

Kim jesteśmy?


Revolut powstał w 2015 r. w Londynie, by służyć śmiałej misji: postawić bankowy sektor na głowie.

Oferujemy dobrą usługę dla każdego. Konsumenci mogą założyć konto w aplikacji w 3 minuty, bezprowizyjnie płacić nim za granicą w ponad 150 walutach, wymieniać i przechowywać środki w 25 walutach lub wysyłać przelewy krajowe i międzynarodowe po kursie międzybankowym.

Dzięki temu rośniemy jak na drożdżach! Zdobyliśmy już ponad 2.5 mln klientów w Europie i zrealizowaliśmy 150 mln transakcji wartych ponad 22 mld $. W Polsce obsługujemy ponad 200 tys. klientów indywidualnych i ponad 1000 firm i stale się rozwijamy…

Reasumując: Zapewniamy wszystkie najważniejsze usługi bankowe, 10 razy taniej i prościej niż jakakolwiek inna instytucja finansowa. To oficjalnie sprawia, że ​​Revolut jest najszybciej rozwijającą się firmą FinTech w Europie.


Od lipca 2015 Revolut:

  • zarejestrował ponad 2,5 miliona klientów w całej Europie, 200 tys. w Polsce;
  • zrealizował ponad 150 milionów transakcji i na łączną wartość ponad 22 miliardów dolarów;
  • zebrał łącznie 336 mln dolarów od jednych z najbardziej znaczących inwestorów;
  • zatrudnił ponad 500 pracowników;
  • otworzył oddziały w Londynie, Nowym Jorku, Paryżu, Barcelonie, Berlinie, Singapurze, Tokio, Moskwie, Petersburgu i Krakowie.


W Revolut nie ma miejsca na biurokrację, oficjalizm czy mikrozarządzanie. 

Nasi pracownicy rozumieją, jak ważne jest wykonanie pracy i mogą niezależnie dostosowywać swój czas spędzony w biurze. Szukamy osób gotowych do wzięcia odpowiedzialności, dostarczenia rozwiązań i oceny wpływu swojej pracy na rozwój aplikacji.

Jesteśmy jak służby specjalne. Działamy w małych zespołach. Rozpoznajemy możliwości. Planujemy. Wykonujemy. Dostarczamy. Szybko. Precyzyjnie. Nieuchronnie. Bez korporacyjnych głupstw. Bez polityki. Bez biurokracji. Doprowadzamy sprawy do końca. Mamy misję. Zmieniamy świat.


Rekrutujemy w Krakowie!

Rozwijamy się na całym świecie dlatego, naszym priorytetem jest zatrudnienie utalentowanych pracowników, również w Polsce, w Krakowie!

Poszukujemy specjalistów z obszarów: 

  • programowania (Java/Scala, Front-end);
  • Compliance;
  • Chargeback;
  • Customer Service.


Dołącz do nas: revolut.com/careers

Więcej o aplikacji Revolut: blog.revolut.com/