Red Sky

Nowe technologie / IT, Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka

O Red Sky

Red Sky to firma działająca w branży nowoczesnych technologii. Przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. kompleksowym tworzeniem serwisów internetowych oraz rozwijaniem tych, które już działają. Obecnie posiada trzy biura - dwa w Polsce, w Szczecinie i we Wrocławiu oraz jedno w Mołdawii.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jest nieźle

Anonimowo
Jako pracownik Red Sky nie narzekam ani na wynagrodzenie, ani na godziny pracy. Ilość ciekawych, globalnych projektów też w zupełności zaspokaja moje oczekiwania. Firma ma bardzo duży potencjał (pod warunkiem, że poprawi pewne rzeczy!) i pewną przyszłość.
Minusów jest kilka. Myślę, że kierownictwo powinno pomyśleć co zrobić dla poprawienia atmosfery w zespole, bo zdarzają się zgrzyty. Na niektórych z nas ciąży również spory stres, może warto przemyśleć czy podział obowiązków jest równomierny i przeprowadzony dobrze? Zarządzanie, zarządzanie i jeszcze raz zarządzanie. Może warto skupić się na rozwinięciu bardziej działu HR/ usprawnieniu jego pracy. Firma trochę na tym cierpi, a szkoda bo pozostałe rzeczy naprawdę są w porządku.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  anonimowo (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: SzczecinTermin rozmowy: 12.2017
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Pierwszym etapem była rozmowa telefoniczna. W zasadzie była to weryfikacja informacji, które zawarłem w CV zakończona zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Atmosfera na rozmowie raczej luźna, czuć młodego ducha w firmie. Najpierw rozmawiałem z osobą z HR na ogólne tematy (wykształcenie, osobowość, doświadczenie zawodowe, motywacja do podjęcia tej pracy), później spotkałem się z szefem działu i tam rozmowa już bardziej merytoryczna, pytał o konkretne rzeczy z IT. Odpowiedź dostałem w tym samym tygodniu. Mimo, że bardzo konkretna i rzeczowa rekrutacja, było całkiem miło i nie sposób się do czegoś przyczepić. Wspominam dobrze.