Raiffeisen Polbank

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank obsługuje około 800 tys. klientów, którzy mogą korzystać z sieci 350 placówek zlokalizowanych w niemal 150 miastach na terenie całego kraju. Do dyspozycji Klientów pozostaje również nowoczesne centrum obsługi telefonicznej oraz bankowość internetowa. Bank jest pionierem i liderem bankowości mobilnej w Polsce - aplikacja Mobilny Bank dostosowana jest do wszystkich modeli telefonów komórkowych, w tym najnowszych smartfonów. Raiffeisen Polbank systematycznie pracuje nad umacnianiem pozycji rynkowej.


Nowe OpinieDodaj

4.0

Przydatne doświadczenie

2017-03-22
anonimowo
Praca dała mi głównie przydatne doświadczenie, które potem zaowocowało jeszcze lepszą pracą u konkurencji. Uważam, że dobra ocena należy się Raiffeisenowi na spokojnie już nie patrząc na to w którym dziale kto pracował.

Bankowość to specyficzna branża. Tutaj od siebie proponowali fajną atmosferę i pracę z normalnymi ludźmi w bardzo normalnych godzinach i za godziwe pieniądze. Co należałoby poprawić to pewnie podejście do szkoleń i kształcenia pracowników, jakiejś poprawy ich umiejętności. Co nie zmienia faktu i mojej oceny ogólnej. Wystawiam im czwórkę na jaką zasługują.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca Finansowy (Praca)

2017-02-12
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz