Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

QVC Poland Global Services

Finanse / Ekonomia, Human Resources, Nowe technologie / IT, Obsługa Klienta / Call Center, Księgowość / Audyt / Podatki

O QVC Poland Global Services

Firma QVC powstała w 1986 r. w Stanach Zjednoczonych. Obecnie uznawana jest za jednego z kluczowych amerykańskich dostawców z dziedziny sprzedaży telewizyjnej i internetowej. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom produkty z wielu różnorodnych dziedzin, w tym urody, mody, biżuterii czy artykułów dla domu. Programy emitowane przez QVC docierają do ponad 350 mln gospodarstw domowych w 7 krajach: USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Japonii, Francji, Chinach oraz we Włoszech.


W 2016 r. utworzono oddział firmy w Polsce. QVC Poland Global Services z siedzibą w Krakowie pełni rolę globalnego centrum usług biznesowych przedsiębiorstwa. Jego zadaniem jest obsługa pozostałych oddziałów firmy znajdujących się w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech i Francji. Wysokiej klasy rozwiązania dostarczane przez krakowską filię obejmują obszar finansów, zarządzania zasobami ludzkimi, IT oraz procesów prawnych. QVC Poland Global Services planuje docelowo zatrudnić w swojej siedzibie około 300 pracowników, którzy będą mogli rozwijać się w międzynarodowym środowisku.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Gdyby nie zarobki, to byłoby naprawdę super

anonimowo
Na początku myślałem, że będzie super. Fajna atmosfera, dobre benefity, elastyczny czas pracy. Poza tym można było się rozwijać, bo były szkolenia. A jak się człowiek postarał, to i awans był możliwy. Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało prawie idealnie. Ale niestety, wynagrodzenie psuło jednak ten piękny obraz. Zarobić się tam dało dosyć przeciętnie, podwyżki były niewysokie… No po prostu pod względem finansowym to szału nie było. Trochę szkoda, bo pozostałe kwestie mi odpowiadały. Jakby trochę bardziej zwrócili uwagę na docenienie pracowników, to na pewno byłaby to firma warta polecenia. A tak to w sumie mogę polecić, ale tylko na jakiś czas.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie