Prudential

Logo Prudential
+ Dodaj opinię
Firma powstała w 1848 roku w Londynie, a dziś zapewnia bezpieczeństwo finansowe ponad 24 milionom Klientów na całym świecie. Z jednej strony czerpiemy wzorce i inspiracje, które przez ponad 165 lat stawiały Prudential w gronie najlepszych na świecie firm ubezpieczeniowych. Z drugiej strony jesteśmy innowacyjną firmą, która nie boi się nowych rozwiązań i charakteryzuje się niezwykłą dynamiką rozwoju. Gwarancją naszego sukcesu są talenty, ambicje i zaangażowanie naszych pracowników i partnerów.

Rozmowy kwalifikacyjne w Prudential

(2)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

2 relacji z rozmów kwalifikacyjnych
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: manager zespołu

Rekrutacja odbyła się:luty 2018, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Rekrutacja do Prudentiala miała w zasadzie tylko jeden etap i była nim rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy. Rekruter rozpoczął ją od opowiadania o firmie, które przybrało formę chwalenia się, jacy to oni są wspaniali. Trochę mnie to drażniło, bo wiadomo, że każda firma chce się pokazać od jak najlepszej strony, ale nie trzeba robić tego tak nachalnie. Ale przetrwałem ten wywód, a potem była już normalna rozmowa. Dostałem pytania na temat swojego doświadczenia i obecnej pracy oraz gdzie chcę poprowadzić swoją karierę w najbliższych latach. I dodatkowo rekruter wnikliwie dociekał dlaczego chcę się przebranżowić, bo wcześniej nie pracowałem w finansach. Ta część rekrutacji była moim zdaniem profesjonalna i rzeczowa. Potem jeszcze miałem okazję dopytać się, jakie oferują wynagrodzenie i rodzaj umowy i na wszystko mi konkretnie odpowiedzieli. Co do samej rekrutacji to mi się podobała, jednak ostatecznie nie przyjąłem pracy, bo nie odpowiadały mi ich warunki.

Rozwiń
Data dodania: 29.05.2018
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie

Aplikowałeś na: Menedżer Zespołu

Rekrutacja odbyła się:grudzień 2015, Częstochowa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 3

Moje relacja:

Rozmowa dwuetapowa - najpierw część pierwsza, która w dużej mierze nie jest rozmową, a monologiem ze strony przedstawiciela firmy. Przez dłuższy czas opowiada o możliwościach, jakie się tu zyskuje, o sposobach pracy, zasadach przyznawania wynagrodzenia i innych elementach tego typu. Miła atmosfera, ale samo spotkanie niewiele wnosi do rekrutacji, chyba tylko tyle, że jak ktoś nie jest przekonany, zrezygnuje na tym etapie. Uwaga, bo proponują wyłączni wynagrodzenie prowizyjne, na co niewielu może sobie pozwolić (wiadomo, nie dostaje się stałej wypłaty). Część druga to bardziej rozbudowana rozmowa i zdecydowanie merytoryczna. Pytania konkretniejsze, ale też dotyczące np. sposobu budowania zespołu, dobierania i szukania współpracowników

Rozwiń
Data dodania: 29.12.2015
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie