Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Provident

Finanse / Ekonomia, Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż

O Provident

Provident Polska S.A jest częścią grupy finansowej International Personal Finance. Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie obsługuje klientów w 8 krajach: Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Meksyku, Rumunii, na Litwie i w Bułgarii.

W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą wchodzącą w skład International Personal Finance. Firma specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek z opcją obsługi w domu. Provident udziela również finansowania mikroprzedsiębiorcom. Provident jest, członkiem Pracodawców RP i Polskiej Konferencji Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”, członkiem Brytyjsko- Polskiej Izby Handlowej, partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz członkiem Centrum Wolontariatu. Firma angażuje się w szereg inicjatyw społecznych, m.in. prowadzi program wolontariatu pracowniczego „Tak! Pomagam”, praktyk studenckich „One Level Up” oraz cykl wykładów dla studentów „Kultura dzielenia się wiedzą”.

Provident zdobył wiele prestiżowych nagród i wyróżnień: II miejsce w konkursie Perły Polskiej Gospodarki w sektorze finansowym, jest również laureatem konkursu Inwestor w Kapitał Ludzki (2013), trzykrotnym laureatem procesu certyfikacji Top Employer (2013, 2014 i 2015) oraz konkursu Najlepsi Pracodawcy 2014. Firma jest notowana w prestiżowych rankingach, w tym na liście 500 największych firm „Rzeczpospolitej”, na której Provident zajął 239. miejsce pod względem przychodów.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Największym problemem był czas pracy

Specjalista ds. Wsparcia
Osobiście dla mnie największym problemem był wspomniany w tytule czas pracy. Można było mieć poczucie, że jest się w pracy dokładnie cały czas. Przez dłuższy okres ciężko tak pracować. Teoretycznie i praktycznie dla pieniędzy jest warto się wysilać ale jak się już nie ma ich kiedy wydawać to coś jest nie tak jak powinno. Mi dość długo taki układ odpowiadał decyzja o zrezygnowaniu przyszła dopiero jak się zmęczyłem takim stanem rzeczy. Pieniądze, szkolenia, ludzi, atmosferę i samą firmę polecam pracowitym ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Administrator ds. Kadrowych (Praca)

Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Jak wyglądała moja rozmowa rekrutacyjna? Była sympatyczna atmosfera, dużo pytań i trochę opowiadania o firmie w tym o jej kulturze organizacyjnej. Jak to na rekrutacji :)

W międzyczasie była też rozmowa sprawdzająca na ile znam angielski. Po prostu krótka konwersacja po angielsku :) Z pytań ja trafiłam na te dotyczące mojego doświadczenia w podobnej pracy, znajomości tety, excela, przepisów prawnych i także dotyczących mojej chęci, motywacji i dyspozycyjności do pracy.

Odpowiadają każdemu jaki jest wynik rekrutacji, co uważam za bardzo dobrą praktykę :)