Provident

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Provident

Provident Polska S.A jest częścią grupy finansowej International Personal Finance. Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie obsługuje klientów w 8 krajach: Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Meksyku, Rumunii, na Litwie i w Bułgarii.

W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą wchodzącą w skład International Personal Finance. Firma specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek z opcją obsługi w domu. Provident udziela również finansowania mikroprzedsiębiorcom. Provident jest, członkiem Pracodawców RP i Polskiej Konferencji Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”, członkiem Brytyjsko- Polskiej Izby Handlowej, partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz członkiem Centrum Wolontariatu. Firma angażuje się w szereg inicjatyw społecznych, m.in. prowadzi program wolontariatu pracowniczego „Tak! Pomagam”, praktyk studenckich „One Level Up” oraz cykl wykładów dla studentów „Kultura dzielenia się wiedzą”.

Provident zdobył wiele prestiżowych nagród i wyróżnień: II miejsce w konkursie Perły Polskiej Gospodarki w sektorze finansowym, jest również laureatem konkursu Inwestor w Kapitał Ludzki (2013), trzykrotnym laureatem procesu certyfikacji Top Employer (2013, 2014 i 2015) oraz konkursu Najlepsi Pracodawcy 2014. Firma jest notowana w prestiżowych rankingach, w tym na liście 500 największych firm „Rzeczpospolitej”, na której Provident zajął 239. miejsce pod względem przychodów.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Największym problemem był czas pracy

2017-03-21
Specjalista ds. Wsparcia
Osobiście dla mnie największym problemem był wspomniany w tytule czas pracy. Można było mieć poczucie, że jest się w pracy dokładnie cały czas. Przez dłuższy okres ciężko tak pracować. Teoretycznie i praktycznie dla pieniędzy jest warto się wysilać ale jak się już nie ma ich kiedy wydawać to coś jest nie tak jak powinno. Mi dość długo taki układ odpowiadał decyzja o zrezygnowaniu przyszła dopiero jak się zmęczyłem takim stanem rzeczy. Pieniądze, szkolenia, ludzi, atmosferę i samą firmę polecam pracowitym ;)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Administrator ds. Kadrowych (Praca)

2016-11-16
Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz