Promedica 24

Administracja biurowa, Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Służba Zdrowia

O Promedica 24

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju.

Z czym kojarzą Ci się te wartości?

Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.

 

Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z ponad 40 oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji.  Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Są spore możliwości...

anonimowo
Są spore możliwości tylko trzeba się nastawić na niezbyt fajne godziny pracy więc praca bardziej dla osób bez większych zobowiązań albo takich co to im to nie przeszkadza. Wynagrodzenie dobre do tego Multisport i ubezpieczenie grupowe. Atmosfera bardzo fajna nawet myślałam, że będzie gorzej dlatego miło się zdziwiłam jak się zorientowałam w sytuacji. Kolejny profit to szkolenia które rozwijają w jakiś sposób pracowników i ja je uznaje za bardzo przydatne.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Opiekunka (Praca)

Branża: Służba ZdrowiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Po tym jak się zgłosiłam, musiałam przejść weryfikację językową. Dokładniej mówiąc, musiałam pokazać, że bez większych problemów radzę sobie z mówieniem po angielsku i po niemiecku. Szczerze przyznam, że to było niemałe wyzwanie płynnie mówić przez telefon. Tutaj pojawił się stres, ale dałam radę.

Rozmowa kwalifikacyjna taka na miejscu wydawała mi się całkiem przyjemna, wszystkiego się dowiedziałam co budziło moje wątpliwości. Odpowiedziałam na kilka ważnych pytań na przykład o doświadczenie w opiece nad starszymi osobami. Muszę powiedzieć, że było bardzo miło i że nie wprowadzali niepotrzebnego napięcia.