Promedica 24

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Promedica 24

Promedica24 rozpoczęła swoją działalność w Warszawie w roku 2004 i jest obecnie liderem usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku europejskim. Promedica24 zapewnia opiekę ludziom starszym i ich rodzinom krajach Europy Zachodniej oraz w Polsce. Misją firmy jest zapewnienie osobom starszym i ich rodzinom bezpieczeństwa i komfortu funkcjonowania w jesieni życia. Etyka, stabilność i wysoka kultura pracy są podstawą relacji firmy zarówno z klientami, współpracującymi opiekunami, jak i partnerami biznesowymi. ”Opiekujemy się ludźmi” to motto przewodnie wszelkich działań Promedica24. Naszym pracownikom oferujemy stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju. Cenimy inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Są spore możliwości...

2017-01-08
anonimowo
Są spore możliwości tylko trzeba się nastawić na niezbyt fajne godziny pracy więc praca bardziej dla osób bez większych zobowiązań albo takich co to im to nie przeszkadza. Wynagrodzenie dobre do tego Multisport i ubezpieczenie grupowe. Atmosfera bardzo fajna nawet myślałam, że będzie gorzej dlatego miło się zdziwiłam jak się zorientowałam w sytuacji. Kolejny profit to szkolenia które rozwijają w jakiś sposób pracowników i ja je uznaje za bardzo przydatne.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Opiekunka (Praca)

2017-03-03
Branża: Służba ZdrowiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz