Promedica 24

Administracja biurowa, Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Transport / Logistyka, Służba Zdrowia

O Promedica 24

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Jesteśmy liderem rynku opieki domowej w Europie, oferującym profesjonalną i łatwo dostępną alternatywę dla domów opieki. Promedica24 dysponuje siecią 56 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego 42 w Polsce, zatrudniając blisko 500 osób. Naszym pracownikom oferujemy stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju. Cenimy inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności. W 2016 roku nasza firma została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Są spore możliwości...

anonimowo
Są spore możliwości tylko trzeba się nastawić na niezbyt fajne godziny pracy więc praca bardziej dla osób bez większych zobowiązań albo takich co to im to nie przeszkadza. Wynagrodzenie dobre do tego Multisport i ubezpieczenie grupowe. Atmosfera bardzo fajna nawet myślałam, że będzie gorzej dlatego miło się zdziwiłam jak się zorientowałam w sytuacji. Kolejny profit to szkolenia które rozwijają w jakiś sposób pracowników i ja je uznaje za bardzo przydatne.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Opiekunka (Praca)

Branża: Służba ZdrowiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Po tym jak się zgłosiłam, musiałam przejść weryfikację językową. Dokładniej mówiąc, musiałam pokazać, że bez większych problemów radzę sobie z mówieniem po angielsku i po niemiecku. Szczerze przyznam, że to było niemałe wyzwanie płynnie mówić przez telefon. Tutaj pojawił się stres, ale dałam radę.

Rozmowa kwalifikacyjna taka na miejscu wydawała mi się całkiem przyjemna, wszystkiego się dowiedziałam co budziło moje wątpliwości. Odpowiedziałam na kilka ważnych pytań na przykład o doświadczenie w opiece nad starszymi osobami. Muszę powiedzieć, że było bardzo miło i że nie wprowadzali niepotrzebnego napięcia.