Praktiker

Sprzedaż, Zakupy

O Praktiker

Praktiker to sieć marketów budowlano-remontowych, posiadająca także własny sklep internetowy. W asortymencie sklepów znaleźć można zarówno materiały budowlane, jak i artykuły wyposażenia wnętrz i ogrodów, sprzęt do majsterkowania oraz dekoracje.

Praktiker wyróżnia się na rynku przede wszystkim praktycznym podejściem, wszystkie materiały dostępne w sklepach dobierane są specjalnie z myślą o klientach, o tym, czego potrzebują.

Firma działa na polskim rynku od roku 1997, wtedy to otwarto pierwszy market budowlany w miejscowości Janki.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Okej

sprzedawca
Nie można powiedzieć że byli niesprawiedliwi albo że wymagali czegoś ponad umowę. Z mojego doświadczenia wynika że wszystko było tak jak ma być i jak być powinno. Pracowało się miło czasami ciężej czasami lżej. Chciałoby się więcej zarabiać ale tam nie ma na to perspektyw to jak ktoś był zdeterminowany to przechodził do innej firmy. Można uzyskać uprawnienia ale nie na sklepie tylko bardziej jak się pracuje na magazynie. Grafik ustala się wcześniej w razie wypadków coś można zmienić. Praca jak to praca okej jak się pracuje jako sprzedawca
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik magazynu (Praca)

Branża: Praca FizycznaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Prościej być nie mogło i krócej chyba też nie. Rozmowa trwała z 15 minut z czego głównie ja mówiłem. Pracowałem na magazynie wcześniej to powiedziałem co robiłem. Uprawnienia na wózki mam bo zrobiłem we wcześniejszej pracy. Chciałem się dowiedzieć czy da radę to pogodzić ze studiami zaocznymi. Co jeszcze ode mnie chcieli…. Chyba o obsługę komputera się pytali i od kiedy jestem dyspozycyjny.