Pracuj.pl

Nowe technologie / IT

O Pracuj.pl

Pracuj.pl to najpopularniejszy polski portal z ofertami pracy, skierowany do specjalistów i menedżerów. Co miesiąc odwiedzają go nawet 2 mln internautów, korzystając z ponad dwudziestu tysięcy ofert pracy.

Oprócz nich na Pracuj.pl znajdziemy porady specjalistów dotyczące poszukiwania pracy, rozwoju kariery zawodowej oraz zdobywania dodatkowych kwalifikacji. Użytkownicy mają również możliwość skorzystania z raportu zarobków – po wypełnieniu krótkiego formularza mogą dowiedzieć się, jak ich wynagrodzenie kształtuje się na tle innych osób na podobnych stanowiskach. W serwisie Pracuj.pl istnieje również możliwość wykonania testów kompetencji. Pytania w poszczególnych częściach testu dotyczą codziennych sytuacji zawodowych. Test pozwala sprawdzić, które kompetencje są naszą mocną stroną, a które powinniśmy rozwijać. Wynik testu kompetencji w formie raportu można zapisać i przesłać pracodawcy. Osoby szukające pomysłu na własną działalność gospodarczą mogą z kolei skorzystać z zakładki „Własny biznes”, zapoznać się z poradami dotyczącymi prowadzenia firmy i znaleźć partnerów biznesowych, którzy oferują współpracę na zasadach franczyzy.

Portal Pracuj.pl powstał w 2000 r. i należy do Grupy Pracuj S.A. Firma wydaje przewodniki „Pracodawcy" i „Pracuj w IT", skierowane przede wszystkim do studentów i absolwentów. Profil Pracuj.pl na Facebooku z poradami dotyczącymi pracy i kariery śledzi obecnie ponad 200 000 internautów.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Z czystym sercem polecam

2017-04-07
anonimowo
plusy wynikające z tej pracy:
wbrew pozorom bardzo dużo od wynagrodzenia przez godziny pracy, kartę sportową, pakiet medyczny, kursy, atmosferę aż po doświadczenie jakie się zyskuje, ciekawych ludzi jakich się poznaje itp., znana na rynku firma dobrze sprawdzająca się w CV, nastawienie pro pracownik

minusy:
małe możliwości pójścia gdziekolwiek dalej, stres, stres, stres, momentami wrażenie wyścigu szczurów, odczuwalna korporacyjność
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Sprzedaży (Praca)

2017-01-14
Branża: SprzedażMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Na mojej rekrutacji to w ogóle była tylko jedna rozmowa kwalifikacyjna. Pytali mnie o rzeczy na temat doświadczenia jakie mam do tej pory. Co dokładnie robiłam, jak mi to szło, czemu zrezygnowałam itp. Na te pytania byłam przygotowana tak jak o pytania na temat oczekiwań i sukcesów z poprzedniej pracy.

Nie pamiętałam z ogłoszenia, że chcieli kogoś z prawem jazdy kto może wyjeżdżać służbowo jak będzie taka potrzeba. Ok mi to nie przeszkadza tylko zwyczajnie to pytanie było bardziej zaskakujące. Ciężko mi powiedzieć czy potem działo się coś dalej z tą rekrutacją, bo ja po niecałych dwóch tygodniach dostałam info, że mi dziękują.