Power Media

Nowe technologie / IT

O Power Media

Power Media S.A. zajmuje się realizowaniem różnorodnych projektów IT - skupia się głównie na tworzeniu oprogramowania, prowadzeniu rekrutacji i usługach outsourcingowych. Zarządza również portalem ifirma.pl, serwisem księgowości internetowej. Przedsiębiorstwo jest notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Wspominam ten okres całkiem pozytywnie

anonimowo
Zapewne nie była to najlepsza praca w moim całym życiu, tego można być pewnym, ale jakby się nie zastanawiać to był pozytywny okres, który dużo wniósł do mojej dalszej kariery. Na pewno praca w Power Media wpłynęła na to gdzie jestem obecnie

Podobało mi się, jak podchodzili do pracowników, że pozwalali na elastyczne godziny pracy i nie oczekiwali, że każdy w standardzie będzie zostawał po godzinach. Projekty jak tak teraz patrzę nie były mega wciągające, ale się je robiło dla doświadczenia. Ludzie trafili się spoko z takimi jak tamci zawsze mogę pracować
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Obsługi Klienta (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Na pewno można im przyznać na plus, że nie komplikują rekrutacji. Jest spotkanie i na spotkaniu dzieje się wszystko co być powinno. Tak jak u mnie były pytania do mnie, czas na pytania które ja chce zadać, trochę rozmowy o wiedzy trochę o ogólnych sprawach.

Do mnie np. doświadczenie, obsługa programów, dyspozycyjność do pracy zmianowej. Wiedza np. na temat ustawy o podatku VAT i o podatku dochodowym. Ogólne np. oczekiwania.

Całościowo rozmowa trwała około 30-40 minut