Polskie Sieci Elektroenergetyczne

Energetyka / Surowce

O Polskie Sieci Elektroenergetyczne

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. zajmują się przesyłaniem energii elektrycznej w całym kraju. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie bezpiecznej i ekonomicznej pracy Krajowego Systemu Elektroenergetycznego , a także nastawienie na rozwój obecnie istniejącej sieci przesyłowej. PSE istnieje od 1990 roku, a jej główna siedziba zlokalizowana jest w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo pozytywnie, dobra firma

2015-12-02
Specjalista ds. realizacji inwestycji
Polskie Sieci Elektroenergetyczne to dobre miejsce dla osób szukających zatrudnienia na dłuższy czas. Spora część pracowników współpracuje z PSE od kilku lat, co niewątpliwie pozytywnie świadczy o firmie.

W związku z tym, że ludzie trzymają się tego miejsca, panuje tu ogólnie bardzo dobra atmosfera. Moim zdaniem to ważny element pracy, więc sam zwracam na to uwagę.

Jedną rzecz mogliby poprawić - ciężko tutaj o jakąś sensowną podwyżkę, a czasem przydałby się taki motywator. Chociaż na pensje raczej się nie narzeka.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz