Polskie Linie Kolejowe

Transport / Logistyka

O Polskie Linie Kolejowe

Polskie Linie Kolejowe to jedna z części grupy PKP. PLK zajmuje się przede wszystkim zarządzaniem państwową siecią linii kolejowych w kraju - obecnie to ponad 19 tysięcy kilometrów torów. Dodatkowo w kompetencjach PLK leży także zarządzanie i synchronizacja ruchu prawie 6,5 tysiąca pociągów nie tylko towarowych, lecz także pasażerskich. Firma w całej Polsce zatrudnia ponad 38 tysięcy pracowników.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dobra posada

anonimowo
Wszyscy tak narzekają na PKP a moim zdaniem wcale nie jest źle. Pracuję tu od lat i jakoś nie widzę błędów w strukturze, cokolwiek to znaczy. Panuje ciepła rodzinna atmosfera, zarobki są dobre i mam nadzieję pracować tu aż do emerytury bo i świadczenia są dobre i pieniądze mi odpowiadają i nie muszę się o nic martwić, po prostu pracuję i robię swoje.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktykantka (Praktyka/Staż)

Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Ja chciałam się dostać tylko na praktyki pewnie dlatego byłam na jednej rozmowie. To znaczy mam na myśli, że pewnie dlatego nie miałam innych rzeczy na rekrutacji. Teraz tak jak się czyta to popularne są wszystkie assessment center i tym podobne sprawy. Nie mam jeszcze wprawy w chodzeniu na rozmowy, więc się stresowałam tą sytuacją. Z doświadczenia mam tylko praktyki to opowiedziałam co robiłam i co należało do moich obowiązków. Powiedzieli mi jakie będę miała obowiązki tutaj jeżeli się dostanę, pytali czy znam angielski, obsługę programów, urządzeń biurowych typu ksero i drukarka, ile godzin w tygodniu jestem dyspozycyjna i co bym chciała robić w przyszłości. Okazało się, że nie było strasznie.