Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. jest narodowym producentem banknotów, dokumentów identyfikacyjnych i komunikacyjnych.

W portfelu produktowym PWPW S.A. znajdują się również banderole akcyzowe, znaczki pocztowe, karty plastikowe, papier zabezpieczony, a także akcje i obligacje. Oprócz tego oferuje również usługi podpisu elektronicznego i świadczy usługi integracji i utrzymania złożonych systemów informatycznych, w tym system tachografów cyfrowych.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Zależy od formy zatrudnienia

2016-06-09
anonimowo
Opinia o tej firmie może w dużej mierze zależeć od tego na jakiej zasadzie się współpracuje. Osoby na kontrakcie mają gorzej o tyle, że nie dostają benefitów a osoby na stałych umowach je mają.

Ja osobiście nie miałem co narzekać na pieniądze czy atmosferę - były fajne. Ja też dostawałem benefity i chyba nigdy w trakcie pracy ani razu nie zostałem po godzinach.

Przy niektórych stanowiskach można korzystać ze szkoleń co wiadomo, że większości się podoba. Mimo tego, że firma ma też minusy polecam
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz