Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych

Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT

O Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. jest narodowym producentem banknotów, dokumentów identyfikacyjnych i komunikacyjnych.

W portfelu produktowym PWPW S.A. znajdują się również banderole akcyzowe, znaczki pocztowe, karty plastikowe, papier zabezpieczony, a także akcje i obligacje. Oprócz tego oferuje również usługi podpisu elektronicznego i świadczy usługi integracji i utrzymania złożonych systemów informatycznych, w tym system tachografów cyfrowych.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nie żałuję, że tu pracuję

Anonimowo
Praca w PWPW ma zarówno swoje dobre strony, jak i pewne mankamenty. Generalnie jest to całkiem dobre miejsce żeby złapać trochę doświadczenia. Jeśli chodzi o te pozytywne strony, to pracuje się tu przy interesujących projektach, wynagrodzenie jest przyzwoite, godziny pracy są stałe i nie trzeba wyrabiać nadgodzin. Firma oferuje też całkiem niezłe możliwości szkolenia się. Atmosfera jest w miarę przyjazna, jednak często da się odczuć stres i kiepską komunikację. Nad tym na pewno warto tu popracować.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Jakiś tydzień po wysłaniu swojego cv do PWPW otrzymałem od nich telefon z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną. Spotkanie było bardzo przyjemne i w pełni profesjonalne. Pytania zaliczyłbym raczej do puli tych standardowych i wszystkim dobrze znanych. Pani pytała oczywiście o moje wykształcenie i dotychczasowy przebieg mojej kariery zawodowej. Część pytań dotyczyła oczywiście moich kompetencji, które są niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku, na które aplikowałem. Potem przeprowadziła ze mna krótką rozmowę po angielsku, ale nie było to nic problematycznego. Na koniec zostałem poproszony o wykonanie małego zadania sprawdzającego poziom mojej wiedzy z wymaganego obszaru.
  W ramach drugiego etapu zostałem zaproszony na rozmowę z dyrektorem obszaru, do którego aplikowałem. Pan opisał mi dokładniej strukturę firmy, moje stanowisko i zakres obowiązków, a na końcu przedstawił mi ofertę zatrudnienia.
  Wszystko przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie także jak najbardziej polecam.