PLL LOT

Transport / Logistyka

O PLL LOT

PLL LOT to przedsiębiorstwo zajmujące się świadczeniem usług związanych z transportem lotniczym. Firma powstała w 1929 roku i obecnie powadzi loty do prawie 60 miejsc na świecie. Rocznie przewozi około 5 milionów pasażerów. Jako jedyna linia lotnicza w tej części Europy oferuje bezpośrednie rejsy długodystansowe m.in. do Nowego Jorku, Pekinu i Chicago.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jest dobrze, ale może być lepiej

anonimowo
Praca w tej branży jest bardzo wymagająca. I właściwie jest fajnie w momencie, jak się awansuje na jakieś wyższe stanowisko, bo na niższych niestety warunki niespecjalne. A jak już się podskoczy wyżej i to i socjal jest dobry i pensja wysoka, szkolenia. Ogólnie bardzo fajnie to wygląda, ale warto by zadbać o pracowników niższego szczebla.

Mam wrażenie, że ta cała struktura jest lekko skostniała, przydałyby się tutaj jakieś większe zmiany, tak od samych podstaw, może wtedy by coś ruszyło. Bo jednak firma fajna, międzynarodowe środowisko, sporo dodatków i pracuje się też z fajnymi ludźmi, ale zmiany są potrzebne.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kasjer Lotniczy (Praca)

Branża: Transport / LogistykaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2014
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa miała jeden etap, przynajmniej dla mnie, nie wiem, może później też coś jest. Przyszedłem ja i 4 inne osoby i było spotkanie z HRką. Pytania takie w sumie podstawowe, doświadczenie, języki, wykształcenie itp. Dużo więcej ta kobieta mówiła.

Kilka pytań problemowych do tego, kilka o tzw kompetencje miękkie. Generalnie nic strasznego, ale jak widać nie wywarłem dobrego wrażenia, bo więcej się nie odezwali.