PLL LOT

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O PLL LOT

PLL LOT to przedsiębiorstwo zajmujące się świadczeniem usług związanych z transportem lotniczym. Firma powstała w 1929 roku i obecnie powadzi loty do prawie 60 miejsc na świecie. Rocznie przewozi około 5 milionów pasażerów. Jako jedyna linia lotnicza w tej części Europy oferuje bezpośrednie rejsy długodystansowe m.in. do Nowego Jorku, Pekinu i Chicago.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Jest dobrze, ale może być lepiej

2016-04-19
anonimowo
Praca w tej branży jest bardzo wymagająca. I właściwie jest fajnie w momencie, jak się awansuje na jakieś wyższe stanowisko, bo na niższych niestety warunki niespecjalne. A jak już się podskoczy wyżej i to i socjal jest dobry i pensja wysoka, szkolenia. Ogólnie bardzo fajnie to wygląda, ale warto by zadbać o pracowników niższego szczebla.

Mam wrażenie, że ta cała struktura jest lekko skostniała, przydałyby się tutaj jakieś większe zmiany, tak od samych podstaw, może wtedy by coś ruszyło. Bo jednak firma fajna, międzynarodowe środowisko, sporo dodatków i pracuje się też z fajnymi ludźmi, ale zmiany są potrzebne.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Kasjer Lotniczy (Praca)

2016-05-13
Branża: Transport / LogistykaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2014
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz