Play (P4 Sp. z o.o.)

Logo Play (P4 Sp. z o.o.)
+ Dodaj opinię
Play (P4 Sp. z o.o.)
Obsługa Klienta / Call Center, Telekomunikacja
501+

Kiedy wystartowaliśmy w 2007 roku, byliśmy początkowym graczem, ale szybko staliśmy się numerem 1 na rynku mobilnym w Polsce. Stale umacniamy swoją pozycję i wprowadzamy nowe oferty, zarówno dla Ciebie, Twoich znajomych, rodziny czy dużych firm.

W całej firmie zatrudniamy 2700 osób. Oprócz naszej Centrali w Warszawie, mamy Biura Regionalne w Gdańsku, Poznaniu i Katowicach. 

Kariera w Play (P4 Sp. z o.o.)
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w Play (P4 Sp. z o.o.)

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w Play (P4 Sp. z o.o.)

Play (P4 Sp. z o.o.) Zdjęcie 1Play (P4 Sp. z o.o.) Zdjęcie 2Play (P4 Sp. z o.o.) Zdjęcie 3Play (P4 Sp. z o.o.) Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Pamiętaj: kto pyta, nie błądzi. Nie bój się zadawać pytań dotyczących procesu rekrutacji, stanowiska czy możliwości rozwoju w naszej organizacji.

Od 16 marca rekrutujemy wyłącznie online (telefon, video-rozmowa). Wiemy, że część najbliższych rozmów online odbędzie się najprawdopodobniej w domach i że czasem w tle rozmowy mogą pojawić się domowe rozpraszacze. W ogóle nam to nie przeszkadza! :)

Zadbaj o odpowiednią formę i treść Twojego CV. Przed wysłaniem nam swojego życiorysu sprawdź czy nie wkradły się niechciane błędy oraz czy zostały zawarte wszystkie informacje niezbędne do aplikacji na wybrane stanowisko.

Etap #1 Analiza nadesłanych aplikacji

Weryfikujemy każde otrzymane CV zgodnie ze stworzonym przez nas profilem kompetencyjnym. Na tej podstawie otrzymasz od nas informację zwrotną czy będziemy mogli zaprosić Cię do kolejnego etapu rekrutacji.

Etap #2 Rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami

Jeśli Twoje CV nas zainteresuje, zadzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o Twoim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym, oczekiwaniach względem nowego pracodawcy oraz o potrzebach rozwojowych. Dodatkowo będziemy mogli bliżej poznać Twoje oczekiwania finansowe.

Etap #3 Spotkanie rekrutacyjne

Jeżeli rozmowa telefoniczna przebiegnie pomyślnie, zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne. Obecnie wszystkie procesy rekrutacyjne prowadzimy online. Wraz z zaproszeniem, otrzymasz od nas szczegółowe informacje kto poprowadzi rozmowę wraz z przydatnymi wskazówki, jak przygotować się do takiej formy spotkania. Podczas tego etapu poznasz swojego potencjalnego przyszłego przełożonego oraz członków zespołu, do którego aplikujesz.

W ramach niektórych procesów możemy poprosić Cię dodatkowo o wykonanie zadania rekrutacyjnego, które będzie przedmiotem kolejnego etapu procesu rekrutacji.

W Play stawiamy na przyjazną atmosferę, dlatego do tej pory rozmawialiśmy z naszymi kandydatami w specjalnie przygotowanym przez nas pokoju rekrutacyjnym, dzięki czemu każdy mógł czuć się swobodnie. Nie możemy się doczekać, kiedy znowu będziemy mogli zobaczyć się z Wami face to face :)

Etap #4 Informacja zwrotna

Wiemy, jak ważny jest konstruktywny feedback. Bez względu na ostateczny wynik rozmowy rekrutacyjnej, wrócimy do Ciebie z informacją odnośnie procesu drogą telefoniczną bądź mailową. Dzięki temu dowiesz się, dlaczego podjęliśmy konkretną decyzję. Jest to również niepowtarzalna okazja do wyrażenia swojej opinii na temat przebiegu procesu rekrutacyjnego. Jeśli będziesz miał jakieś uwagi - podziel się z nimi :)

Etap #5 Witamy na pokładzie!

Gratulacje! Za Tobą wszystkie etapy rekrutacji. Po uzgodnieniu warunków zatrudnienia, nasz Dział Kadr przygotuje dla Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do rozpoczęcia pracy. Po wypełnieniu wszystkich formalności, pozostanie tylko wziąć udział w naszym programie onboardingu, podczas którego zrealizujesz niezbędne szkolenia oraz będziesz mógł bliżej poznać swoje nowe miejsce pracy. W każdej chwili będziesz mógł też porozmawiać o pracy w Play ze swoim HR Business Partnerem, który jest odpowiedzialny za dany obszar w naszej organizacji.

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy