PLAY P4

Nowe technologie / IT, Obsługa Klienta / Call Center, Telekomunikacja

O PLAY P4

Play jest najchętniej wybieranym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Oferujemy klientom indywidualnym i biznesowym nowoczesne urządzenia, oferty telekomunikacyjne oraz dostęp do nowoczesnej sieci internetu mobilnego. Nasi pracownicy pracują w 250 salonach własnych, centrali firmy, która mieści się w Warszawie oraz biurach regionalnych.
Firma powstała w 2006 roku i dziś ma już 14,4 miliona klientów i 25% udziałów w rynku.

Zapewniamy kilkunastu milionom klientów usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, że nasza praca jest potrzebna, chcemy być blisko naszych klientów i spełniać ich oczekiwania. Jesteśmy otwarci na nowe sposoby realizacji zadań, bo wierzymy w potencjał naszych pracowników.
Czy jesteś urodzonym sprzedawcą, który chce być dobrze wynagradzany? Sprzedaż w Play to miejsce dla Ciebie. Potencjalną ścieżkę rozwoju poznasz już pierwszego dnia! Techniczny świat nie ma przed Tobą tajemnic? Czekamy na Ciebie! Dział Techniki i IT realizuje ambitne projekty, w których możesz się sprawdzić i które wpłyną na rozwój Twojej kariery.

Jesteśmy zespołem – wspieramy się, dzielimy wiedzą i wzajemnie motywujemy.
Komunikujemy się jasno i lubimy proste zasady. Budujemy otwarte relacje z Klientami i ściśle współpracujemy ze sobą przy poszukiwaniu nowych rozwiązań. Stawiamy sobie ambitne cele, wierzymy w nie i realizujemy. Nawet te teoretycznie niemożliwe. Wszystkim pracownikom oferujemy możliwość rozwoju, pakiet socjalny i szereg dodatkowych benefitów.

Dołącz do nas!

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca w sprzedaży

konsultant ds. sprzedaży
Jak ktoś lubi pracę w sprzedaży, to może mu się spodobać. Do mnie to jednak średnio przemawia, bo dużo jest w tym wszystkim stresu i jednak trzeba mieć gadane i nie ma, że masz gorszy dzień, tylko trzeba rozmawiać, zachęcać, sprzedawać. Ale na chwilę to mi się nawet podobało, jakby odjąć ten stres właśnie. Przede wszystkim zarobki w Play były dobre i jeszcze dawali sporą ilość benefitów, więc pod tym względem byłem dobrze ustawiony. Rozwijać też się można było, jak ktoś chciał oczywiście. Nie mam się do czego przyczepić jeśli chodzi o samą firmę, ale po prostu stwierdziłem, że tego typu praca jest jednak nie dla mnie i dlatego zrezygnowałem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultant Sprzedaży (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa niespecjalnie krótka, ale bardzo w temacie przyszłej pracy. Całość przeanalizowana i przegadana tak jak być powinna. Wychodzi się z myślą, że wiadomo o co chodzi jak będzie wyglądała praca, czego się spodziewać jak się podejmie decyzję o rozpoczęciu pracy.

Czego można się spodziewać z pytań - > z mojego doświadczenia z Play wynika, że pytań o doświadczenie, sprzedaż, obsługę klienta, dyspozycyjność do pracy w weekendy oraz o oczekiwania. Ogólnie -> O.K.