PHINANCE SA

Finanse / Ekonomia

O PHINANCE SA

POZNAJ PHINANCE

Phinance to największa niezależna firma doradztwa finansowego w Polsce, której celem jest zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa finansowego klientów oraz budowane z nimi trwałych relacji. Pełniąc rolę przewodnika po świecie finansów, dba o to, aby decyzje klientów były świadome a oni czuli się pewnie i mieli kontrolę nad swoimi pieniędzmi. Za pośrednictwem kadry o najwyższych kwalifikacjach Phinance już od 16 lat dostarcza kompleksowe usługi finansowe oraz wybiera najkorzystniejsze produkty dopasowane do zmieniających się potrzeb na rynku:

 • Inwestycje i oszczędności
 • Ubezpieczenia majątku
 • Ubezpieczenia na życie
 • Kredyty hipoteczne
 • Finanse dla firm

SPÓJRZ NA LICZBY

 • 260 produktów finansowych w ofercie z 45 instytucji finansowych
 • 530 wykwalifikowanych specjalistów w 31 oddziałach w Polsce
 • 345 000 klientów zaufało Phinance

PRACA W FINANSACH

Phinance bardzo dobrze wpisuje się w oczekiwania młodych ludzi na rynku pracy. Stawia na systematyczne budowanie kompetencji, inwestując w ich rozwój. Zapewnia współpracę i elastyczność pracy. To miejsce różnorodnych wyzwań dla samodzielnych i ambitnych osób, które chciałyby pracować w finansach. 

Dowiedz się dlaczego warto i sprawdź aktualne oferty pracy:

www.youaretheboss.pl

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Doskonały start w branży finansowej

Doradca finansowy
Firma oferuję świetny system szkoleń od podstaw w branży finansowej oraz w obsłudze klienta. Praca sama w sobie jest dużym wyzwaniem. Niestety ciężko jest ją pogodzić z życiem prywatnym ponieważ wymaga od pracownika zaangażowania bardzo dużej ilości czasu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • System premiowy
 • Wyjazdy integracyjne
 • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

doradca finansowy (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: GdyniaTermin rozmowy: 10.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Cele życiowe, Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa kwalifikacyjna w Phinance miała w moim przypadku dwa etapy i oba były w firmie. Najpierw spotkanie z pracownikiem HR, a potem jeszcze przyszłym przełożonym. Generalnie wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, ale z drugiej strony bez takiego nadęcia ze strony rekruterów. Wszystko rzeczowo mi wyjaśnili i opowiedzieli o firmie i moim stanowisku, a w zamian oczekiwali takiego samego podejścia ode mnie. Trochę się stresowałam na początku, ale jakoś to jednak poszło. Pytali mnie oczywiście o doświadczenie i wykształcenie, gdzie widzę siebie za kilka lat i dlaczego chcę pracować właśnie w finansach. Przyznam, że trochę mnie przemaglowali, chociaż na szczęście to nie miało charakteru takiego przesłuchania. Oprócz tego interesowało ich jak sobie radzę w sytuacjach stresujących i w związku z tym miałam do odegrania taką scenkę, gdzie właśnie trafia mi się jakiś marudny i niemiły klient. To było w sumie najtrudniejsze z całej tej rekrutacji, ale mimo to poradziłam sobie z tym.