Phinance

Finanse / Ekonomia

O Phinance

POZNAJ PHINANCE

Phinance to największa niezależna firma doradztwa finansowego w Polsce, której celem jest zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa finansowego klientów oraz budowane z nimi trwałych relacji. Pełniąc rolę przewodnika po świecie finansów, dba o to, aby decyzje klientów były świadome a oni czuli się pewnie i mieli kontrolę nad swoimi pieniędzmi. Za pośrednictwem kadry o najwyższych kwalifikacjach Phinance już od 15 lat dostarcza kompleksowe usługi finansowe oraz wybiera najkorzystniejsze produkty dopasowane do zmieniających się potrzeb na rynku:

 • Inwestycje i oszczędności
 • Ubezpieczenia majątku
 • Ubezpieczenia na życie
 • Kredyty hipoteczne
 • Finanse dla firm

SPÓJRZ NA LICZBY

 • 260 produktów finansowych w ofercie z 45 instytucji finansowych
 • 530 wykwalifikowanych specjalistów w 30 oddziałach w Polsce
 • 345 000 klientów zaufało Phinance

PRACA W FINANSACH

Phinance bardzo dobrze wpisuje się w oczekiwania młodych ludzi na rynku pracy. Stawia na systematyczne budowanie kompetencji, inwestując w ich rozwój. Zapewnia współpracę i elastyczność pracy. To miejsce różnorodnych wyzwań dla samodzielnych i ambitnych osób, które chciałyby pracować w finansach. 

Dowiedz się dlaczego warto i sprawdź aktualne oferty pracy:

www.youaretheboss.pl

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo mi odpowiadała ta praca

Doradca Finansowy
Praca bardzo dobra prawie z każdego powodu jaki przychodzi mi do głowy. Jedna jedyna sprawa była bardziej negatywna to znaczy stres tyle tylko, że stres nie jest winą firmy samej w sobie. U mnie stres to był wynik tego, że chciało się jak najlepiej zarobić, jak najwięcej wyciągnąć prowizji. Dlatego się spinało albo inaczej mówiąc przejmowało. Możliwości dla pracownika były serio bardzo duże i rozwojowo i zarobkowo i doświadczeniowo. Duża samodzielność/ zdobywanie wiedzy/ szkolenia/ spoko atmosfera tylko zaangażowanie jest konieczne żeby cokolwiek osiągnąć. Tak jak piszą wszyscy bez zaangażowania nic nie będzie ja się pod tym podpisuje
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy doradca (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: GdyniaTermin rozmowy: 8.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
 • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja była bardzo, BARDZO profesjonalna, sporo pytań o wykształcenie, doświadczenie, i to tak szczegółowo, że mnie pan dopytywał jak czegoś nie powiedziałem.

Były też pytania dotyczące tego jakim jestem człowiekiem, musiałem się dobrze zaprezentować, powiedzieć o sobie, swoich zainteresowaniach, pasjach, jak sobie wyobrażam dalsze życie zawodowe, jakie mam cechy charakteru pozytywne i negatywne, no ogólnie takie “życiowe” bym powiedział rzeczy ;)

Podobała mi się ta rozmowa, czułem się jakbym aplikował na jakieś megaważne stanowisko ;)

Aha i jeszcze była taka sytuacja stworzona, żebym musiał swoje zdanie udowodnić w dyskusji, chyba sprawdzali w ten sposób, jaki ja mam tak właściwie charakter ;)