PGING Termika

3.4Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O PGING Termika

PGNiG TERMIKA SA, należąca do GK PGNiG, jest największym w Polsce wytwórcą ciepła i energii elektrycznej wytwarzanych efektywną metodą kogeneracji. W zakładach PGNiG TERMIKA wytwarzamy 11% produkowanego w Polsce ciepła sieciowego, które dociera do 70% warszawiaków i 60% mieszkańców Pruszkowa, Piastowa i Michałowic oraz do 13 gmin na Śląsku. Rocznie wytwarzamy około 4,9 TWh energii elektrycznej. Zapewniamy pokrycie do 65 % całkowitego zapotrzebowania stolicy na energię elektryczną. W strukturach grupy PGNiG TERMIKA funkcjonują również: NYSAGAZ, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Spółka Energetyczna „Jastrzębie”, Zakład Separacji Popiołów Siekierki.


Siła naszej Firmy oparta jest na 4 wartościach: odpowiedzialności, wiarygodności, jakości i partnerstwie. Największym zasobem PGNiG TERMIKA są ludzie. Pracownikom zapewniamy szkolenia i zdobywanie uprawnień, ponieważ liczy się dla nas ich rozwój. Stawiamy na naukę i doskonalenie się. Zapewniamy wsparcie przełożonych i współpracowników. Razem tworzymy energetyczne miejsce pracy. Przekonaj się o tym już dziś!


PGNiG TERMIKA współpracuje ze środowiskiem akademickim w ramach programu TERMIKA dla Energetyka. Angażujemy się w działania i prowadzimy akcje skierowane do studentów. Wspieramy ich w zdobywaniu wiedzy i doświadczeń w energetyce oraz pokazujemy, jak wygląda praca w elektrociepłowni. Wierzymy w energię młodych, doceniamy ich chęci i zaangażowanie. TERMIKA dla Energetyka to:  • praktyki i staż

  • program Energetyczni Ambasadorzy PGNiG TERMIKA

  • pomoc w zbieraniu materiałów do prac inżynierskich i magisterskich

  • współpraca z kołami naukowymi, organizacjami studenckimi, stowarzyszeniami

  • warsztaty na uczelniach - Akademia TERMIKI

  • konferencje i debaty naukowe

  • wycieczki po naszych zakładach

  • akcje wizerunkowe na uczelniach

  • konkursy dla studentów


My damy Ci wiedzę i wsparcie, od Ciebie oczekujemy energii i zaangażowania!

Nowe OpinieDodaj

3.4

Podoba mi się tu

2016-03-03
anonimow
Najfajniejsze w tej pracy jest to, że nie muszę się martwić, że coś się nagle zmieni. Mam swoje obowiązki, wykonuję je, mija 8 godzin w pracy a ja robię swoje. Nikt więcej ode mnie nie oczekuje, żadnej pracy po godzinach ani nic. Poza tym mam pewność, że zostanę w tej firmie dłużej. Stabilna, ciekawa praca na lata.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Przedstawiciel handlowy (Praca)

2016-02-29
Branża: Energetyka / SurowceMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz