PGING Termika

Energetyka / Surowce

O PGING Termika

PGNiG TERMIKA SA, należąca do GK PGNiG, jest największym w Polsce wytwórcą ciepła i energii elektrycznej wytwarzanych efektywną metodą kogeneracji. W zakładach PGNiG TERMIKA wytwarzamy 11% produkowanego w Polsce ciepła sieciowego, które dociera do 70% warszawiaków i 60% mieszkańców Pruszkowa, Piastowa i Michałowic oraz do 13 gmin na Śląsku. Rocznie wytwarzamy około 4,9 TWh energii elektrycznej. Zapewniamy pokrycie do 65 % całkowitego zapotrzebowania stolicy na energię elektryczną. W strukturach grupy PGNiG TERMIKA funkcjonują również: NYSAGAZ, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Spółka Energetyczna „Jastrzębie”, Zakład Separacji Popiołów Siekierki.

Siła naszej Firmy oparta jest na 4 wartościach: odpowiedzialności, wiarygodności, jakości i partnerstwie. Największym zasobem PGNiG TERMIKA są ludzie. Pracownikom zapewniamy szkolenia i zdobywanie uprawnień, ponieważ liczy się dla nas ich rozwój. Stawiamy na naukę i doskonalenie się. Zapewniamy wsparcie przełożonych i współpracowników. Razem tworzymy energetyczne miejsce pracy. Przekonaj się o tym już dziś!

PGNiG TERMIKA współpracuje ze środowiskiem akademickim w ramach programu TERMIKA dla Energetyka. Angażujemy się w działania i prowadzimy akcje skierowane do studentów. Wspieramy ich w zdobywaniu wiedzy i doświadczeń w energetyce oraz pokazujemy, jak wygląda praca w elektrociepłowni. Wierzymy w energię młodych, doceniamy ich chęci i zaangażowanie. TERMIKA dla Energetyka to:

 • praktyki i staż
 • program Energetyczni Ambasadorzy PGNiG TERMIKA
 • pomoc w zbieraniu materiałów do prac inżynierskich i magisterskich
 • współpraca z kołami naukowymi, organizacjami studenckimi, stowarzyszeniami
 • warsztaty na uczelniach - Akademia TERMIKI
 • konferencje i debaty naukowe
 • wycieczki po naszych zakładach
 • akcje wizerunkowe na uczelniach
 • konkursy dla studentów

My damy Ci wiedzę i wsparcie, od Ciebie oczekujemy energii i zaangażowania!

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Podoba mi się tu

2016-03-03
anonimow
Najfajniejsze w tej pracy jest to, że nie muszę się martwić, że coś się nagle zmieni. Mam swoje obowiązki, wykonuję je, mija 8 godzin w pracy a ja robię swoje. Nikt więcej ode mnie nie oczekuje, żadnej pracy po godzinach ani nic. Poza tym mam pewność, że zostanę w tej firmie dłużej. Stabilna, ciekawa praca na lata.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Przedstawiciel handlowy (Praca)

  2016-02-29
  Branża: Energetyka / SurowceMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Byłem ostatnio na rozmowie i moje wrażenia były jak najbardziej pozytywne. Rozmowę prowadziło dwóch panów reprezentujących dział sprzedaży. Wszystko odbyło się mega profesjonalnie, nie mam pod tym względem żadnych zastrzeżeń.

  Wiadomo, że taka firma to solidna instytucja, więc spodziewałem się dosyć ostrej selekcji, w końcu nie chcą byle kogo.

  Oprócz tego, co nazywam standardem rekrutacyjnym, pytali o to, jak się dogaduję z ludźmi, czy znam się na obsłudze komputera ;) i jakie programy ogarniam. Chodziło głównie o takie podstawy typu pakiet office czy coś.

  Z rozmowy byłem zadowolony, bo ani specjalnie mnie nie maglowali, ani nie wyszedłem rozczarowany, że biorą na to stanowisko byle kogo. Rozmowa była przeprowadzona rzetelnie i profesjonalnie, także nie ma się do czego doczepić.

  Pytali o wszystko, o co trzeba, a po kilku dniach dostałem zwrotny telefon.