Orbis

Marketing / Reklama / PR, Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo

O Orbis

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce oraz kilkunastu krajach Europy Wschodniej. Centrala znajduje się w Warszawie, a strategicznym inwestorem Orbisu jest francuski AccorHotels. Działamy pod rozpoznawalnymi na świecie markami: Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, w standardzie od luksusowych po ekonomiczne.
W hotelach znajdują się także restauracje, których menu odzwierciedla styl hotelu, możesz więc wstąpić do nas zarówno na burgera, po kawę na wynos, jak i wybrać się na wykwintną kolację.
W naszej firmie codziennie spotykają się osoby, dla których praca z ludźmi jest pasją i sposobem na życie. Orbis to nie tylko prestiżowe miejsce pracy, w którym poznasz wszystkie sekrety hotelarskiej branży, ale także firma, która łączy wieloletnią tradycję i nowoczesność.
Miejsce na Twoją karierę też się u nas znajdzie!

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dosyć w porządku

2016-10-28
anonimowo
Moja ocena wynika z kilku czynników, które dla mnie były zwyczajnie ważne. Chodzi tu o wynagrodzenie, atmosferę, rozwój i awans. Żeby rozwinąć myśl, wynagrodzenia dobre, atmosfera bardzo dobra, rozwój dzięki szkoleniom i temu, że się doświadczenie cały czas zdobywa dobry, tylko o awansie można raczej marzyć niż go dostać.

Z innych rzeczy to dobra lokalizacja i godziny pracy. Ludzie akurat ci, na których trafiłam bardzo pozytywni. Brakowało mi na tamten czas benefitów. Zawsze to miło cokolwiek dostawać dodatkowego. Powiedzmy, że to dodatkowa motywacja do pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Kelnerka (Praca)

  2017-01-15
  Branża: Turystyka / Gastronomia / HotelarstwoMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Można się było spodziewać, że rekrutacja się zacznie i skończy na jednej rozmowie. Było na tyle miło, że mogłabym iść nawet na drugą jakby mnie zaprosili ;) Ja mam spore doświadczenie w kelnerowaniu i dalej chciałam to robić bo to przyjemna praca chociaż męcząca fizycznie.

  Moim zdaniem bardzo dobrze, że był kawałek rozmowy po angielsku bo potem jest problem jak kelnerka nie potrafi przyjąć zamówienia od obcokrajowca. A tak jak sprawdzą, że potrafi się odezwać to przynajmniej mają pewność, że sobie poradzi. Powiedziałam jak u mnie wygląda sprawa dyspozycyjności, że mam książeczkę Sanepidu i bardzo lubię pracować jako kelnerka. Dowiedziałam się na jakie pieniądze i umowę mogę liczyć więc wyszłam z tej rozmowy zadowolona.