Orbis

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Orbis

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce oraz kilkunastu krajach Europy Wschodniej. Centrala znajduje się w Warszawie, a strategicznym inwestorem Orbisu jest francuski AccorHotels. Działamy pod rozpoznawalnymi na świecie markami: Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, w standardzie od luksusowych po ekonomiczne.
W hotelach znajdują się także restauracje, których menu odzwierciedla styl hotelu, możesz więc wstąpić do nas zarówno na burgera, po kawę na wynos, jak i wybrać się na wykwintną kolację.
W naszej firmie codziennie spotykają się osoby, dla których praca z ludźmi jest pasją i sposobem na życie. Orbis to nie tylko prestiżowe miejsce pracy, w którym poznasz wszystkie sekrety hotelarskiej branży, ale także firma, która łączy wieloletnią tradycję i nowoczesność.
Miejsce na Twoją karierę też się u nas znajdzie!

Nowe OpinieDodaj

3.8

Dosyć w porządku

2016-10-28
anonimowo
Moja ocena wynika z kilku czynników, które dla mnie były zwyczajnie ważne. Chodzi tu o wynagrodzenie, atmosferę, rozwój i awans. Żeby rozwinąć myśl, wynagrodzenia dobre, atmosfera bardzo dobra, rozwój dzięki szkoleniom i temu, że się doświadczenie cały czas zdobywa dobry, tylko o awansie można raczej marzyć niż go dostać.

Z innych rzeczy to dobra lokalizacja i godziny pracy. Ludzie akurat ci, na których trafiłam bardzo pozytywni. Brakowało mi na tamten czas benefitów. Zawsze to miło cokolwiek dostawać dodatkowego. Powiedzmy, że to dodatkowa motywacja do pracy.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Kelnerka (Praca)

2017-01-15
Branża: Turystyka / Gastronomia / HotelarstwoMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz