Nokia

Nowe technologie / IT, Telekomunikacja

O Nokia

Centrum Badawczo-Rzwojowe w Krakowie specjalizuje się w pracach nad rozwojem technologii komórkowej. Odział w Krakowie zatrudnia ponad 700 pracowników, a w swoim laboratorium posiada około 300 stacji bazowych. To tutaj projektowane są i testowane nowe funkcjonalności dla sieci mobilnych LTE 4G, Internet of Thing oraz 5G. Praca u nas daje możliwość udziału przy projektach, w których wykorzystywane są nowoczesne języki i techniki tworzenia oprogramowania: C++ 11 / C++ 14 / Python / CI / Scrum. W swoich szeregach gromadzimy zarówno ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, jak i studentów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nowymi technologiami.Stawiamy na zrównoważony rozwój, dlatego istotny nacisk kładziemy na nasze życie po pracy. Pracownicy mają nieograniczony dostęp do firmowych terenów rekreacyjnych – miejsca do gillowania, boiska do siatkówki plażowej i piłki nożnej. Wspieramy naszych pracowników w rozwijaniu swoich pasji – zawody biegowe i zależy nam, by się nimi chwalili – Hobby Day. Jeśli posiadasz dużą wiedzę, ciągle chcesz się uczyć i lubisz ludzi to czekamy właśnie na Ciebie!

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super warunki, ciekawa praca

2016-04-18
anonimowo
Ogólnie to jest ciekawie, projekty są super i wymagające. Niestety często wypadają nadgodziny, ale zawsze są rozliczane i opłacane, więc spoko. Tyle że nie każdy ma chęci i czas by tak pracować ;) wtedy przeważnie odchodzi gdzie indziej. Mnie to nie przeszkadza i bardzo fajnie mi się pracuje w zespole profesjonalistów ;) a nawet ekspertów jak to się ładnie mówi :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Working Student - Telecom Software Tester (Praca)

2016-09-11
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

1. Rozmowa przez telefon - dosłownie 2 pytania techniczne, z połowa rozmowy po angielsku -> informacje o doświadczeniu, zainteresowaniach, oczekiwaniach, dyspozycyjności. Czuć, że rozmowa wstępna, ale że nawet podczas takiej nie bawią się w ogólniki

2. Spotkanie techniczne w firmie - podzielone na 2 połowy pierwsza czysto techniczna dużo trudnych i trochę łatwiejszych pytań, z niektórych można spokojnie wybrnąć, druga z HR o umiejętnościach miękkich.

Plus za szybką odpowiedź i bardzo szybką reakcję po każdym etapie.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz