NIVEA Polska

Logo NIVEA Polska
+ Dodaj opinię
Poznań
NIVEA Polska
FMCG
201-500
Czy wiesz, że aż 93% konsumentów na świecie zna markę NIVEA? NIVEA to nasz wspólny powód do dumy! Należymy do globalnej Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – bycie liderem na rynku kosmetycznym. Naszą siłą są dwie marki: ponadczasowa NIVEA oraz nasz lokalny skarb Bambino, o ich rozwój dbamy każdego dnia. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu, a siły sprzedażowe działają na terenie całej Polski.
Kariera w NIVEA Polska
więcej

Rozmowy kwalifikacyjne w NIVEA Polska

(2)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

2 relacji z rozmów kwalifikacyjnych
100%
0%
0%
+Dodaj relację

Kariera w NIVEA Polska

NIVEA Polska zdjęcie 1NIVEA Polska zdjęcie2NIVEA Polska zdjęcie3NIVEA Polska zdjęcie4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: przedstawiciel handlowy

Rekrutacja odbyła się:kwiecień 2018, Poznań

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Rekrutacja do pracy w Nivea miała dwa etapy i oba z nich to były rozmowy w siedzibie firmy, tylko z innymi osobami. Najpierw miałem spotkanie z panami z HRu. Było bardzo miło, wprowadzili fajną atmosferę i miałem poczucie, że zależy im na tym żebym czuł się komfortowo i za bardzo się nie stresował. Pytania były dość oczywiste, o doświadczenie i motywację do pracy, dlaczego chcę odejść z obecnego miejsca zatrudnienia. I krótka scenka, żeby pokazać jak przekonałbym kogoś do zakupu, miałem jednemu z panów sprzedać notes ;) Po kilku dniach zaprosili mnie na drugą rozmowę. Tutaj już nie było tak przyjemnie, raczej tak trochę sztywno. Pytania były o to z czym mi się kojarzy Nivea i co wiem o tej firmie i o warunki jakie mam w mojej obecnej pracy i czego bym oczekiwał po przejściu do nich. I chyba tyle. Patrząc na całość rekrutacji to było ok.

Rozwiń
Data dodania: 06.06.2018
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie

Aplikowałeś na: Specjalista ds. magazynowania

Rekrutacja odbyła się:grudzień 2015, Poznań

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 3

Moje relacja:

Do Nivea najpierw wysłałam CV po angielsku, potem zadzwonili na wstępną rozmowę. Pani się przedstawiła, powiedziała, że dzwoni z Nivea w sprawie aplikacji i chce chwilę pogadać na temat mojego życiorysu. Zaczęło się standardowo, dlaczego zrezygnowałam z wcześniejszej pracy, na czym polegały moje obowiązki w tej firmie. Po chwili przeszłyśmy na angielski i odpowiedziałam jeszcze na parę pytań. Jedno chyba dotyczyło zainteresowań. Dostałam później zaproszenie na spotkanie w firmie. Długi monolog przedstawicieli dotyczył pracy w dziale Supply Chain, doskonałych benefitów i zarobków, które proponują. Później pytali o CV, w zasadzie bardzo powielając to, czego chciała się wcześniej dowiedzieć pani przez telefon. Mogliby się bardziej postarać, jak na taką korporację. Dobrze, że ostatecznie powiadamiają wszystkich kandydatów, przynajmniej wiedziałam, że mam szukać czegoś dalej.

Rozwiń
Data dodania: 19.12.2015
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie

Zastanawiasz się jak przygotować się na rekrutację w NIVEA Polska?

Zobacz wskazówki