Nestlé

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Nestlé

Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 5000 pracowników.

Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy przede wszystkim dzięki ludziom, którzy tworzą naszą organizację. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz pielęgnujemy pełną zaufania atmosferę pracy, w której rodzą się niestandardowe idee! Innowacyjne pomysły naszych pracowników wykorzystujemy do tworzenia najlepszych receptur i konceptów biznesowych, które decydują o przewadze konkurencyjnej naszej firmy.

Nestlé Polska zapewni Ci możliwość zdobywania unikalnego doświadczenia – nasze drzwi są szeroko otwarte zarówno dla studentów, absolwentów jak i profesjonalistów! Nie zwlekaj – weź udział w tworzeniu produktów, z których można być dumnym, w projektach, o których się mówi. Korzystaj z różnorodnych możliwości rozwoju i zdobywaj nowe umiejętności!

Jesteśmy znanym i cenionym pracodawcą w branży FMCG. Praca w Nestlé to duża samodzielność i realny wpływ na projekty w dynamicznym i wymagającym otoczeniu biznesowym. Przyjazna atmosfera i praca zespołowa, która umożliwia wymianę doświadczeń składa się na sukcesy naszych pracowników.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Intensywnie, ale naprawdę warto!

2016-12-07
Stażystka/praktykantka
Poziom intensywności praktyk, ilości zadań, wymagań, nawet sam proces rekrutacyjny - wszystko mnie tam zaskakiwało. Raz pozytywnie raz negatywnie, ale bardzo.

Praktyki były moim osobistym strzałem w 10. Bardzo ambitne zadania, świetne podejście, poczucie, że jest się potrzebnym i że robi się coś fajnego.

Samo doświadczenie z praktyk przydało się bardzo potem w rekrutacjach na stałe stanowiska. Część praktykantów zresztą zostaje w Nestle. Ja łącznie spędziłam tam kilkanaście tygodni "stażując" na pełnym etacie. Zdążyłam nieźle poznać firmę. Właśnie z tego powodu, że ją poznałam, polecam
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Księgowy (Praca)

2016-06-26
Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: NamysłówTermin rozmowy: 8.2013
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy analityczne
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz