Nestlé

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Nestlé

Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 5000 pracowników.


Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy przede wszystkim dzięki ludziom, którzy tworzą naszą organizację. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz pielęgnujemy pełną zaufania atmosferę pracy, w której rodzą się niestandardowe idee! Innowacyjne pomysły naszych pracowników wykorzystujemy do tworzenia najlepszych receptur i konceptów biznesowych, które decydują o przewadze konkurencyjnej naszej firmy.


Nestlé Polska zapewni Ci możliwość zdobywania unikalnego doświadczenia – nasze drzwi są szeroko otwarte zarówno dla studentów, absolwentów jak i profesjonalistów! Nie zwlekaj – weź udział w tworzeniu produktów, z których można być dumnym, w projektach, o których się mówi. Korzystaj z różnorodnych możliwości rozwoju i zdobywaj nowe umiejętności!


Jesteśmy znanym i cenionym pracodawcą w branży FMCG. Praca w Nestlé to duża samodzielność i realny wpływ na projekty w dynamicznym i wymagającym otoczeniu biznesowym. Przyjazna atmosfera i praca zespołowa, która umożliwia wymianę doświadczeń składa się na sukcesy naszych pracowników.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Naprawdę fajna firma

anonimowo
Mówiąc w skrócie: podobała mi się praca w Nestle. A jakbym miała jakoś bardziej to rozwinąć, to przede wszystkim panowała tam cudowna atmosfera i wszyscy byli bardzo przyjaźni i mili. Od razu chętniej przychodziłam do pracy. Obowiązków miałam dużo, co powodowało czasem stres, bo martwiłam się, że nie wyrobię się ze wszystkim. Ale na szczęście nigdy się to nie zdarzyło ;) Nawet mimo nawału pracy i tak uważam, że było warto. Wynagrodzenie naprawdę konkretne, a do tego bardzo dużo benefitów. To chyba pierwsze przedsiębiorstwo jakie znam, która oferowało ich aż tak dużo. Myślę, że spokojnie mogę polecić tę firmę i początkującym i tym z pewnym doświadczeniem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Narzędzia pracy
 • Karta sportowa
 • Bony / bilety / zniżki
 • Elastyczny czas pracy
 • Ubezpieczenia na życie
 • Program emerytalny

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Księgowy (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: NamysłówTermin rozmowy: 8.2013
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Testy analityczne
 • Testy specjalistyczne
 • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Moja rekrutacja miała 2 etapy.

Na początek są testy typu SHL (słowne i numeryczne), poziom trudności raczej nie był wysoki. W każdym razie spokojnie szło to zrobić.

Drugi etap to rozmowa z paniami z HR i tam pytania czysto hrowe właśnie, kilka pytań padło po angielsku, ale nie były one trudne, np wady i zalety i tego typu rzeczy.

A na koniec jeszcze zadanie w Excelu.

Aha, pytały jeszcze, ile chcę zarabiać.