Nestlé

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Nestlé

Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 5000 pracowników.


Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy przede wszystkim dzięki ludziom, którzy tworzą naszą organizację. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz pielęgnujemy pełną zaufania atmosferę pracy, w której rodzą się niestandardowe idee! Innowacyjne pomysły naszych pracowników wykorzystujemy do tworzenia najlepszych receptur i konceptów biznesowych, które decydują o przewadze konkurencyjnej naszej firmy.


Nestlé Polska zapewni Ci możliwość zdobywania unikalnego doświadczenia – nasze drzwi są szeroko otwarte zarówno dla studentów, absolwentów jak i profesjonalistów! Nie zwlekaj – weź udział w tworzeniu produktów, z których można być dumnym, w projektach, o których się mówi. Korzystaj z różnorodnych możliwości rozwoju i zdobywaj nowe umiejętności!


Jesteśmy znanym i cenionym pracodawcą w branży FMCG. Praca w Nestlé to duża samodzielność i realny wpływ na projekty w dynamicznym i wymagającym otoczeniu biznesowym. Przyjazna atmosfera i praca zespołowa, która umożliwia wymianę doświadczeń składa się na sukcesy naszych pracowników.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Intensywnie, ale naprawdę warto!

Stażystka/praktykantka
Poziom intensywności praktyk, ilości zadań, wymagań, nawet sam proces rekrutacyjny - wszystko mnie tam zaskakiwało. Raz pozytywnie raz negatywnie, ale bardzo.

Praktyki były moim osobistym strzałem w 10. Bardzo ambitne zadania, świetne podejście, poczucie, że jest się potrzebnym i że robi się coś fajnego.

Samo doświadczenie z praktyk przydało się bardzo potem w rekrutacjach na stałe stanowiska. Część praktykantów zresztą zostaje w Nestle. Ja łącznie spędziłam tam kilkanaście tygodni "stażując" na pełnym etacie. Zdążyłam nieźle poznać firmę. Właśnie z tego powodu, że ją poznałam, polecam
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Księgowy (Praca)

  Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: NamysłówTermin rozmowy: 8.2013
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy analityczne
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Moja rekrutacja miała 2 etapy.

  Na początek są testy typu SHL (słowne i numeryczne), poziom trudności raczej nie był wysoki. W każdym razie spokojnie szło to zrobić.

  Drugi etap to rozmowa z paniami z HR i tam pytania czysto hrowe właśnie, kilka pytań padło po angielsku, ale nie były one trudne, np wady i zalety i tego typu rzeczy.

  A na koniec jeszcze zadanie w Excelu.

  Aha, pytały jeszcze, ile chcę zarabiać.