MetLife

Ubezpieczenia

O MetLife

MetLife to międzynarodowa firma świadcząca usługi finansowe i ubezpieczeniowe. Na terenie Polski MetLife działa od 1990 roku i do tej pory udało im się pozyskać 5,6 miliona klientów. Globalnie MetLife funkcjonuje od 1868 roku obsługując 100 milionów osób w 50 krajach.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Całkiem przyjemna firma

anonimowo
Mnie się podobało, bo był to jeden z lepszych pracodawców, jakich miałem. Była świetna atmosfera i super ludzie i dzięki temu nawet jak czasem pojawiał się stres, to łatwiej mi go było znieść. A oprócz tego proponowali elastyczny czas pracy, który tak naprawdę polegał na tym, że samemu można sobie było wszystko dopasować. Na zarobki w Metlife Amplico też raczej nie narzekałem, bo jak się postarałem to naprawdę wyciągałem niezłą sumkę, a to dzięki wysokim prowizjom. Z minusów to mogę podać to, że czasem zarządzanie firmą było trochę chaotyczne, ale w gruncie rzeczy też nie było pod tym względem najgorzej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Agent Ubezpieczeniowy (Praca)

Branża: UbezpieczeniaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Pozytywna rozmowa - krótko, jasno, bez przeciągania, wszystko na temat pracy powiedziane od razu. Ode mnie dowiedzieli się wszystkiego co chcieli - chcieli mówienia o tym gdzie wcześniej pracowałem na jakim stanowisku i co robiłem dokładnie, od kiedy mogę zacząć, ile chcę zarabiać, czy chcę się dalej uczyć, co wiem o branży ubezpieczeń, czemu chcę próbować sił w tym zawodzie i czy lubię kontakt z ludźmi. To tak z grubsza jeżeli chodzi o pytania.

Nie wymagali nie wiadomo czego tylko najzwyklejszych rzeczy - można iść na rozmowę na spokojnie i bez stresu.