MediaCom

Doradztwo / Konsulting, Marketing / Reklama / PR, Internet / E-commerce

O MediaCom

MediaCom Warszawa

MediaCom – „Content & Connections Agency” -  jest częścią WPP, jednego z największych holdingów, który świadczy usługi reklamowe, zarządzania inwestycjami mediowymi, doradztwa, public relations i public affairs na całym świecie. Jako dom mediowy MediaCom odpowiada za budowanie komunikacji marketingowej oraz zakup przestrzeni reklamowych, rozwijając i optymalizując content - definiowany jako każda forma komunikacji klienta.


W swoim portfolio obsługuje wielu największych reklamodawców, w tym m.in. Procter and Gamble, Coca-Cola, Danone, GlaxoSmithKline, Polpharma, Bayer, Sony.


Nasza firma, obok głównej specjalizacji, czyli planowania i zakupu mediów (telewizja, prasa, radio, outdoor, internet), rozwija nowe usługi. Należą do nich m.in. badania, działania z zakresu performace marketingu, czy kreacja niestandardowych akcji promocyjnych. Zajmują się tym jednostki specjalne takie m.in. jak: MediaCom Business Science - dział badań statystycznych i ekonometrycznych, MediaCom Beyond Advertising - dział zajmujący się zarządzaniem contentem i MediaCom Response - dział specjalizujący się w performance marketingu.


Dzięki pasji, ekspertyzie oraz najwyższym standardom pracy nasze kampanie są efektywne i innowacyjne. MediaCom jest jednym z najczęściej nagradzanych domów mediowych w konkursach branżowych w Polsce. Nasza praca jest zauważana i doceniana przez jury najbardziej prestiżowych konkursów, czego dowodem są liczne nagrody z m.in. Effie (47), Innovation AD (45, dawniej Media Trendy). Miesięcznik ,,Media & Marketing Polska" wielokrotnie  uhonorował nas tytułem Domu Mediowego Roku (2007, 2011, 2012, 2014, 2015) . W ubiegłym roku zdobyliśmy 3 statuetki, w tym Grand Prix, w konkursie Kreatura. Główna nagroda po raz pierwszy została przyznana agencji mediowej.


Zespół MediaComu liczy około 300 pracowników, tworzą go przede wszystkim specjaliści i eksperci na rynku branżowym oraz ludzie młodzi, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową. Pracujemy w luźnej i życzliwej atmosferze, bo wierzymy, że to daje najlepsze efekty. Nakręca nas rozwój, szukamy coraz lepszych, kreatywnych, odważnych rozwiązań i nie boimy się ich wprowadzać. Inspirujemy się nawzajem i dzielimy wiedzą z innymi. Myślimy dalekowzrocznie i przez pryzmat tego podejmujemy codzienne decyzje. Budujemy trwałe relacje z pracownikami i klientami, dzięki zaufaniu, odpowiedzialności i dotrzymywaniu obietnic.

Kogo szukamy?

Jeżeli interesuje Cię rynek mediowy, jesteś osobą o unikatowej kombinacji zdolności analitycznych i twórczego myślenia, biegle komunikujesz się w języku angielskim oraz znasz program Excel na poziomie zaawansowanym, aplikuj do nas już dziś! Zainteresowanych zapraszamy na stronę: http://www.mcw.com.pl

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo sensowny, warty uwagi program stażowy

2017-01-12
Stażystka
Płatny, 9-miesięczny program stażowy, w trakcie którego można: 1. zobaczyć jak pracuje firma tego typu 2. skorzystać ze szkoleń/kursów 4. zdobyć potrzebne na rynku pracy doświadczenie 5. wziąć udział w rekrutacjach wewnętrznych żeby przejść na stałe stanowisko 6. poznać ciekawych ludzi 7. rozwinąć się

Czy uważam, że staż w tej firmie można polecić? Uważam, że spokojnie można, jeżeli potencjalny stażysta naprawdę chce się uczyć i rozwijać, a nie tylko dostać pieniądze za nic.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Stażysta (Praca)

  2016-05-17
  Branża: Internet / E-commerceMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Z MediaCom odezwali się do mnie po dość długim czasie, bo CV wysłałem bodajże w styczniu, a oni oddzwonili w kwietniu. Dlatego trochę nie pamiętałem o co chodzi, ale jakiś chłopak zadzwonił, zapytał, czy jestem zainteresowany to stwierdziłem, że co mi tam, mogę zawsze spróbować ;)

  Umówiliśmy się na rozmowę przez telefon następnego dnia. Tam opowiedziałem, co robię teraz, co robiłem wcześniej, dopytywał mnie o excela i tabele przestawne, musiałem powiedzieć kilka zdań po angielsku.

  Podziękował za rozmowę, zaprosił mnie do biura, ale do spotkania nie doszło, bo nie mogłem się niestety pojawić, ale zadzwonił do mnie i poinformował że znaleźli kogoś innego także wszystko na wysokim poziomie, to się chwali.

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz