MediaCom

Doradztwo / Konsulting, Marketing / Reklama / PR, Internet / E-commerce

O MediaCom

MediaCom Warszawa

MediaCom – „Content & Connections Agency” - jest częścią WPP, jednego z największych holdingów, który świadczy usługi reklamowe, zarządzania inwestycjami mediowymi, doradztwa, public relations i public affairs na całym świecie. Jako dom mediowy MediaCom odpowiada za budowanie komunikacji marketingowej oraz zakup przestrzeni reklamowych, rozwijając i optymalizując content - definiowany jako każda forma komunikacji klienta.

W swoim portfolio obsługuje wielu największych reklamodawców, w tym m.in. Procter and Gamble, Coca-Cola, Danone, GlaxoSmithKline, Polpharma, Bayer, Sony.

Nasza firma, obok głównej specjalizacji, czyli planowania i zakupu mediów (telewizja, prasa, radio, outdoor, internet), rozwija nowe usługi. Należą do nich m.in. badania, działania z zakresu performace marketingu, czy kreacja niestandardowych akcji promocyjnych. Zajmują się tym jednostki specjalne takie m.in. jak: MediaCom Business Science - dział badań statystycznych i ekonometrycznych, MediaCom Beyond Advertising - dział zajmujący się zarządzaniem contentem i MediaCom Response - dział specjalizujący się w performance marketingu.

Dzięki pasji, ekspertyzie oraz najwyższym standardom pracy nasze kampanie są efektywne i innowacyjne. MediaCom jest jednym z najczęściej nagradzanych domów mediowych w konkursach branżowych w Polsce. Nasza praca jest zauważana i doceniana przez jury najbardziej prestiżowych konkursów, czego dowodem są liczne nagrody z m.in. Effie (47), Innovation AD (45, dawniej Media Trendy). Miesięcznik ,,Media & Marketing Polska" wielokrotnie uhonorował nas tytułem Domu Mediowego Roku (2007, 2011, 2012, 2014, 2015) . W ubiegłym roku zdobyliśmy 3 statuetki, w tym Grand Prix, w konkursie Kreatura. Główna nagroda po raz pierwszy została przyznana agencji mediowej.

Zespół MediaComu liczy około 300 pracowników, tworzą go przede wszystkim specjaliści i eksperci na rynku branżowym oraz ludzie młodzi, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową. Pracujemy w luźnej i życzliwej atmosferze, bo wierzymy, że to daje najlepsze efekty. Nakręca nas rozwój, szukamy coraz lepszych, kreatywnych, odważnych rozwiązań i nie boimy się ich wprowadzać. Inspirujemy się nawzajem i dzielimy wiedzą z innymi. Myślimy dalekowzrocznie i przez pryzmat tego podejmujemy codzienne decyzje. Budujemy trwałe relacje z pracownikami i klientami, dzięki zaufaniu, odpowiedzialności i dotrzymywaniu obietnic.


Kogo szukamy?


Jeżeli interesuje Cię rynek mediowy, jesteś osobą o unikatowej kombinacji zdolności analitycznych i twórczego myślenia, biegle komunikujesz się w języku angielskim oraz znasz program Excel na poziomie zaawansowanym, aplikuj do nas już dziś!

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo sensowny, warty uwagi program stażowy

Stażystka
Płatny, 9-miesięczny program stażowy, w trakcie którego można: 1. zobaczyć jak pracuje firma tego typu 2. skorzystać ze szkoleń/kursów 4. zdobyć potrzebne na rynku pracy doświadczenie 5. wziąć udział w rekrutacjach wewnętrznych żeby przejść na stałe stanowisko 6. poznać ciekawych ludzi 7. rozwinąć się

Czy uważam, że staż w tej firmie można polecić? Uważam, że spokojnie można, jeżeli potencjalny stażysta naprawdę chce się uczyć i rozwijać, a nie tylko dostać pieniądze za nic.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Stażysta (Praca)

  Branża: Internet / E-commerceMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Z MediaCom odezwali się do mnie po dość długim czasie, bo CV wysłałem bodajże w styczniu, a oni oddzwonili w kwietniu. Dlatego trochę nie pamiętałem o co chodzi, ale jakiś chłopak zadzwonił, zapytał, czy jestem zainteresowany to stwierdziłem, że co mi tam, mogę zawsze spróbować ;)

  Umówiliśmy się na rozmowę przez telefon następnego dnia. Tam opowiedziałem, co robię teraz, co robiłem wcześniej, dopytywał mnie o excela i tabele przestawne, musiałem powiedzieć kilka zdań po angielsku.

  Podziękował za rozmowę, zaprosił mnie do biura, ale do spotkania nie doszło, bo nie mogłem się niestety pojawić, ale zadzwonił do mnie i poinformował że znaleźli kogoś innego także wszystko na wysokim poziomie, to się chwali.