Marvipol

3.2Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Marvipol

Marvipol S.A. zajmuje się projektami inwestycyjnymi w branży mieszkaniowej. Firma działa na rynku od 1996 roku i należy do Grupy Kapitałowej Marvipol, która poza budownictwem zajmuje się także motoryzacją. Przedsiębiorstwo zrealizowało dotychczas m.in. biurowiec Prosta Tower, Melody Park, apartamentowce Villa Cavaletti oraz Mokotów Residence.

Nowe OpinieDodaj

3.2

praca raczej dla młodych po studiach

2016-03-17
anonimowo
Właściwie mogę podpisać się pod wszystkim co zostało napisane :D Fajna atmosfera, ludzie, kadra kierownicza. To wszystko na wielki plus, a nawet na dwa plusy. Problemy się zaczynają, jak się chce rozwijać zawodowo, awansować czy dostać podwyżkę. No bądźmy poważni, za takie pieniądze, to można pracować tuż po studiach. Później każdy ma jakiś kredyt, mieszkanie, rodzinę, chce wyjechać, a za te pieniądze trudno zrobić coś konstruktywnego.

Ale ta firma to mocny punkt w moim CV, jestem im wdzięczny za to, czego mnie nauczyli. Ale moja rada – podwyżki, bo inaczej wszyscy pouciekają stamtąd ;)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Recepcjonistka (Praca)

2016-01-23
Branża: Administracja biurowaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz