Marvipol

Nieruchomości / Budownictwo

O Marvipol

Marvipol S.A. zajmuje się projektami inwestycyjnymi w branży mieszkaniowej. Firma działa na rynku od 1996 roku i należy do Grupy Kapitałowej Marvipol, która poza budownictwem zajmuje się także motoryzacją. Przedsiębiorstwo zrealizowało dotychczas m.in. biurowiec Prosta Tower, Melody Park, apartamentowce Villa Cavaletti oraz Mokotów Residence.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

praca raczej dla młodych po studiach

anonimowo
Właściwie mogę podpisać się pod wszystkim co zostało napisane :D Fajna atmosfera, ludzie, kadra kierownicza. To wszystko na wielki plus, a nawet na dwa plusy. Problemy się zaczynają, jak się chce rozwijać zawodowo, awansować czy dostać podwyżkę. No bądźmy poważni, za takie pieniądze, to można pracować tuż po studiach. Później każdy ma jakiś kredyt, mieszkanie, rodzinę, chce wyjechać, a za te pieniądze trudno zrobić coś konstruktywnego.

Ale ta firma to mocny punkt w moim CV, jestem im wdzięczny za to, czego mnie nauczyli. Ale moja rada – podwyżki, bo inaczej wszyscy pouciekają stamtąd ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Recepcjonistka (Praca)

  Branża: Administracja biurowaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Bardzo rozsądne podejście do rekrutacji. Zaprosili mnie telefonicznie na spotkanie. Robią wyłącznie jeden etap - właśnie to spotkanie w firmie. Praca recepcjonistki widocznie wg nich nie wymaga robienia dodatkowych testów :) Dla mnie to ok, bo też uważam, że te testy są zbyteczne. W zasadzie doświadczenie mówi o wszystkim.

  Dlatego pewnie najwięcej pytali mnie właśnie o to doświadczenie. Gdzie wcześniej pracowałam na recepcji, co należało do moich zadań i jak mi się podobało. Czy w ogóle lubię tę pracę? Jak radzę sobie z obsługą programów pakietu office na przykład z excelem? Czy potrafię ustalać priorytety i dzielić sobie zadania? Czy potrafię działać gdy jestem pod presją czasu?

  Oprócz pytań mówili jakie mogą zaproponować warunki zatrudnienia i od kiedy by chcieli żebym zaczęła pracę