Logo Mars Polska

Mars Polska

501+

Mars to nie tylko czekolada. 5 segmentów – Petcare, Mars Wrigley Confectionery, Food, Drinks oraz Symbioscience – pomaga nam dotrzeć do miliardów konsumentów i osiągać sprzedaż globalną rzędu 35 mld USD. W Polsce Mars działa od 1992 roku, zatrudnia ponad 2800 Współpracowników w 4 głównych lokalizacjach, gdzie tworzy i rozwija produkty marek m.in.: Pedigree, Whiskas, Sheba, Snickers, Orbit, M&M's, Royal Canin. Każdego dnia z pasją i zaangażowaniem tworzymy lepszy świat dla ludzi oraz zwierząt.

Kariera w Mars Polska
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Kariera

Wartości

Atmosfera

Rozwój

Warunki

Co robimy?

Kariera Lidera

Dziś absolwent, jutro nasz lider!

Poszukujemy osób, które są nie tylko merytorycznymi specjalistami, lecz także otwarcie i z zapałem podchodzą do nowych wyzwań, łączą umiejętność pracy w grupie z samodzielnym realizowaniem powierzonych zadań oraz osiąganiem doskonałych indywidualnych wyników. Niezwykle ważne będą dla nas również wzajemne zaufanie, szacunek, dobra i inspirująca atmosfera pracy. Zależy nam, żeby do Mars dołączały osoby ambitne, twórcze, nastawione na rozwój, takie, które nie boją się zaprezentować swoich nowych pomysłów, zadawać pytań i kwestionować status quo w dążeniu do bycia coraz lepszym, jednocześnie wyznając wartości spójne z naszą kulturą organizacyjną. Lubimy odkrywać talenty i uwalniać ich potencjał. Rekrutując młode osoby, teoretycznie rekrutujemy nasz przyszły zarząd!

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+16 zdjęć

Opinie o Mars Polska (13)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Wyróżniona opinia

13 opinii

4.0

4.7Atmosfera

3.8Benefity

2.9Możliwość rozwoju

4.2Wynagrodzenie

4.5Work/life balance

02.06.2016
4.4

Praktyki na bardzo fajnym poziomie

Ja za te praktyki będę ich chwalić należy im się w pełni. Były przede wszystkim bardzo rozwojowe dla mnie. Elastyczny czas pracy, super jakości praktyki jeśli chodzi o naukę i szkolenia, pieniądze za praktyki - bardzo wysokie moim zdaniem i bardzo fajna atmosfera w tym podejście do mnie. Naprawdę należą im się za to wszystko pochwały. Już nie mówię o tym, że sam wp...
więcej

Nasze social media

Zobacz profile firmy w social media

Oferty pracy Mars Polska (0)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Brak ofert

W tym momencie nie znaleźliśmy żadnych aktualnych ofert tego pracodawcy. Spróbuj ponownie za jakiś czas.