MARS Polska

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O MARS Polska

Mars to znana na całym świecie korporacja zajmująca się produkcją i sprzedażą m.in. czekolady, napojów czy dań gotowych. W Polsce Mars działa od 1992 roku. W 2002 roku przejął Royal Canin Polska, a 2008 Wrigley Poland. Fabryki i biura Mars zatrudniają w kraju ponad 2500 osób, a na całym świecie około 75 tysięcy pracowników w 74 krajach.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Korporacja z ludzką twarzą

2016-12-29
anonimowo
Przed tym jak zaczęłam pracować, miałam świadomość, że decyduję się na pracę w korporacji. Byłam nastawiona na stres itp. jednak wcale nie było tak źle. Korporacja miała ludzką twarz :) I korporacyjne plusy :) Np. wynagrodzenia i benefity. Albo wysokiej jakości szkolenia :) A do tego dawała realną szansę na rozwój tyle, że nie na awans. Bardzo pozytywnie wspominam czas spędzony na pracy u nich z wyżej wymienionych powodów. Po awans i spokojniejszą pracę poszłam gdzie indziej, ale bez Marsa nie byłoby to możliwe.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Finansów (Praca)

2017-04-09
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Bardzo żałuję, ale udało mi się tylko przebrnąć przez selekcję CV i dojść do etapu rozmów telefonicznych. Zresztą na tym etapie się to dla mnie skończyło. Być może była to kwestia mojego poziomu znajomości angielskiego, który dla nich nie był wystarczający... trudno powiedzieć w praktyce. Coś tam im się nie spodobało.

Moja rozmowa nie była bardzo krótka jak na rozmowę telefoniczną. Zdążyli zweryfikować jak u mnie z językiem i był czas na odpowiedź na pytania na temat doświadczenia, różnych umiejętności, obsługi programów, okresu wypowiedzenia. Można się było czuć jak na takiej kompleksowej rekrutacji.