MARS Polska

Sprzedaż, FMCG, Przemysł / Produkcja

O MARS Polska

Mars, Incorporated, jest prywatną firmą rodzinną o blisko stuletniej historii oraz właścicielem wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek m.in: M&M’s®, Snickers®, Mars®, Orbit®, Skittles®, Pedigree®, Whiskas®, Royal Canin®, Uncle Ben’s®. Nasza firma w Polsce działa w wielu segmentach biznesowych: karmy dla zwierząt, czekolady, gum do żucia, cukierków, dań gotowych oraz usług wspólnych. Tak! Mars to nie tylko batony Twix czy Snickers!


Mars to miejsce dla tych, którzy chcą pracować w sposób unikalny, inny od często przyjętych schematów. Nasza kultura oparta jest na relacjach, cenimy zespoły, w których pracujemy, wspólnie celebrujemy sukcesy i stawiamy czoła wyzwaniom - ludzie są dla nas najważniejsi. Kariera w Marsie oznacza wiele ekscytujących i wymagających zadań w ramach naszego zróżnicowanego biznesu. Ścieżki rozwoju naszych Współpracowników kształtują się zarówno w obrębie lokalizacji w Polsce, jak i za granicą. Jesteśmy jednym z Najbardziej Pożądanych Pracodawców według badania Antal International oraz jednym z Najlepszych Miejsc Pracy w Europie i na świecie według Instytutu Great Place to Work®. Tutaj uczymy się dzięki pracy, cenimy szeroką perspektywę i różnorodne doświadczenia. Rozwijamy wysokiej klasy liderów, którym dajemy swobodę działania. Oznacza to, że będziesz miał możliwość odkrywania, pogłębiania oraz realizowania swoich pasji i ambicji. Jeśli jesteś otwarty na ogromne możliwości i gotowy na wyzwania biznesowe, Mars jest właśnie dla Ciebie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Konkretny pracodawca

anonimowo
Mam bardzo pozytywne wspomnienia odnośnie pracy w Marsie. Fajna atmosfera i ludzie – to przede wszystkim. A wiadomo, jak jest się otoczonym przed przyjazne osoby to od razu wszystko inne idzie dobrze. Praca czasami była ciężka i stresująca, ale też nie do przesady. Wszędzie czasami bywa ciężko. Wynagrodzenie za to było bardzo dobre, do tego solidny socjal. Dbali tam o pracowników i było to czuć, a to się chwali. Można też było się szkolić. Jeśli chodzi o rozwój i jakieś awanse to na początku było to możliwe, jednak po pewnym czasie te możliwości były już dość ograniczone. Dlatego polecam tę firmę zwłaszcza na początku kariery, dużo się tam można nauczyć.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Narzędzia pracy
 • Karta sportowa
 • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Finansów (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Rozmowa przez telefon
 • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Bardzo żałuję, ale udało mi się tylko przebrnąć przez selekcję CV i dojść do etapu rozmów telefonicznych. Zresztą na tym etapie się to dla mnie skończyło. Być może była to kwestia mojego poziomu znajomości angielskiego, który dla nich nie był wystarczający... trudno powiedzieć w praktyce. Coś tam im się nie spodobało.

Moja rozmowa nie była bardzo krótka jak na rozmowę telefoniczną. Zdążyli zweryfikować jak u mnie z językiem i był czas na odpowiedź na pytania na temat doświadczenia, różnych umiejętności, obsługi programów, okresu wypowiedzenia. Można się było czuć jak na takiej kompleksowej rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy

 • Praktyka/StażProgram Ambasadorski

  MARS Polska
  5lokalizacji