Marketing Investment Group

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, Internet / E-commerce

O Marketing Investment Group

Marketing Investment Group od 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym. Do firmy należą miedzy innymi: sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis.

Na chwilę obecną MIG dostarcza produkty znanych marek do ponad 300 punktów handlowych. W Polsce funkcjonuje: 95 salonów Sizeer, 17 salonów Timberland, ponad 85 sklepów 50 style, 13 salonów Symbiosis, 8 salonów Umbro oraz 3 sklepów O’neill.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Może być na pierwszą pracę

2016-11-12
anonimowo
Może być na pierwszą pracę ale nie żeby piąć się po szczeblach kariery, robić wielkie pieniądze ani nic takiego. Nie ma szans coś takiego tu uświadczyć.

Zarobki są z niższych, szkoleń mało, awansów brak, socjalu brak, ludzie różni, stres, nacisk na robienie więcej i więcej. Z dobrych stron atmosfera plus grafik tylko to za mało żeby utrzymywać dobrych pracowników przy sobie.

Nie polecam podsumowując tą krótką wypowiedź. Są lepsze miejsca do pracy chyba, że się zaczyna nie mając wygórowanych wymagań.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kierownik sklepu (Praca)

2016-06-01
Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 8.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Trochę zabawne było to, że rozmowa była umówiona w knajpie ;) tzn w kawiarni, bo biura jako takiego nie posiadają. No ale spoko, rozmowę prowadził zastępca kierownika i w sumie opierała się ona głównie na tym, że opowiedziałam o swoim doświadczeniu zawodowym, a później musiałam odgrywać scenki sprzedażowe. Jakieś takie banalne, typu sprzedaj mi okulary, a oczywiście rekrutujący musiał się czepiać każdego szczegółu, był tzw trudnym klientem, a ja musiałam po prostu sobie z nim poradzić i zaprezentować swoje umiejętności w przekonywaniu innych ;)