Marketing Investment Group

3.5Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Marketing Investment Group

Marketing Investment Group od 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym. Do firmy należą miedzy innymi: sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis.

Na chwilę obecną MIG dostarcza produkty znanych marek do ponad 300 punktów handlowych. W Polsce funkcjonuje: 95 salonów Sizeer, 17 salonów Timberland, ponad 85 sklepów 50 style, 13 salonów Symbiosis, 8 salonów Umbro oraz 3 sklepów O’neill.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Może być na pierwszą pracę

2016-11-12
anonimowo
Może być na pierwszą pracę ale nie żeby piąć się po szczeblach kariery, robić wielkie pieniądze ani nic takiego. Nie ma szans coś takiego tu uświadczyć.

Zarobki są z niższych, szkoleń mało, awansów brak, socjalu brak, ludzie różni, stres, nacisk na robienie więcej i więcej. Z dobrych stron atmosfera plus grafik tylko to za mało żeby utrzymywać dobrych pracowników przy sobie.

Nie polecam podsumowując tą krótką wypowiedź. Są lepsze miejsca do pracy chyba, że się zaczyna nie mając wygórowanych wymagań.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Kierownik sklepu (Praca)

2016-06-01
Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 8.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz