Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

ManpowerGroup

Human Resources

O ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada blisko 70 agencji i jest obecny w 44 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.


ManpowerGroup dba o najwyższe standardy świadczonych usług. Firma jest członkiem-założycielem Polskiego Forum HR (wcześniej Związek Agencji Pracy Tymczasowej), którego priorytetem jest gwarancja jakości i etyki działania agencji zatrudnienia. ManpowerGroup współpracuje z organizacjami, które wpływają na rozwój biznesu: Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Amerykańską Izbą Handlową i Francuską Izbą Przemysłowo-Handlową.


W Erze Człowieka, gdy potencjał ludzki staje się siłą napędową wzrostu gospodarczego a talent wyznacznikiem konkurencyjności firm, ManpowerGroup w Polsce i na świecie umożliwia owocną współpracę pomiędzy organizacjami i talentami, których one potrzebują aby wzmocnić swoją pozycję i zwiększyć potencjał pracowników. ManpowerGroup pomaga budować przewagę rynkową klientów i kandydatów, z którymi współpracuje, tworząc dla nich innowacyjne, efektywne rozwiązania, dzięki którym mogą oni osiągnąć więcej niż oczekiwali i odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne miejsce

anonimowo
Super firma na start. W Manpower zdobyłam duże doświadczenie. Warto było u nich spróbować, bo tej dawki wiedzy jaką dostałam nikt mi nigdy nie odbierze. Aha, no i ja tam byłam akurat na stażu, ale potem zdecydowali się mnie zatrudnić na stałe. Więc mogę też powiedzieć, że rozwój zawodowy jest możliwy. Poza tym trafiłam do zespołu świetnych ludzi. Bardzo miło ich wszystkich wspominam. A oprócz tego pracowałam w dogodnych godzinach i odpowiadało mi wynagrodzenie jakie dostawałam już na etacie. Z większych minusów to muszę wspomnieć stres. Ale chyba jak się chce pracować w branży rekrutacyjnej, to wszędzie będzie trudno tego stresu uniknąć.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultantka ds rekrutacji tymczasowych (Praca)

Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Etap pierwszy -> aplikacja przez ich stronę internetową

Etap drugi -> rozmowa telefoniczna o doświadczeniu, okresie wypowiedzenia, powodach chęci zmiany pracy, oczekiwaniach

Etap trzeci -> rozmowa kwalifikacyjna w biurze; pytania ponownie na temat doświadczenia tylko tu wymagali bardziej szczegółowych informacji o wcześniejszych obowiązkach, konkretne pytania ze znajomości przepisów dotyczących zatrudniania pracowników tymczasowych, ponownie temat oczekiwań i dyspozycyjności