ManpowerGroup

Human Resources

O ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada blisko 70 agencji i jest obecny w 44 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.


ManpowerGroup dba o najwyższe standardy świadczonych usług. Firma jest członkiem-założycielem Polskiego Forum HR (wcześniej Związek Agencji Pracy Tymczasowej), którego priorytetem jest gwarancja jakości i etyki działania agencji zatrudnienia. ManpowerGroup współpracuje z organizacjami, które wpływają na rozwój biznesu: Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Amerykańską Izbą Handlową i Francuską Izbą Przemysłowo-Handlową.


W Erze Człowieka, gdy potencjał ludzki staje się siłą napędową wzrostu gospodarczego a talent wyznacznikiem konkurencyjności firm, ManpowerGroup w Polsce i na świecie umożliwia owocną współpracę pomiędzy organizacjami i talentami, których one potrzebują aby wzmocnić swoją pozycję i zwiększyć potencjał pracowników. ManpowerGroup pomaga budować przewagę rynkową klientów i kandydatów, z którymi współpracuje, tworząc dla nich innowacyjne, efektywne rozwiązania, dzięki którym mogą oni osiągnąć więcej niż oczekiwali i odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W porządku, fajne doświadczenie

2017-01-15
Staż
Fajne doświadczenie jak się potrzebuje doświadczenia :) Brzmi trochę głupio, wiadomo o co chodzi. Fajnie jest się szkolić właśnie w takiej dużej znaczącej na rynku firmie.

Doświadczenie w trakcie stażu ja zdobyłam bardzo duże i bardzo pozytywne w tym sensie, że masę rzeczy się od ludzi z Manpower nauczyłam.

Sposób przekazywania wiedzy bardzo mi odpowiadał a do tego czułam się tam dobrze. Miła atmosfera robiła swoje :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultantka ds rekrutacji tymczasowych (Praca)

2017-01-08
Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Etap pierwszy -> aplikacja przez ich stronę internetową

Etap drugi -> rozmowa telefoniczna o doświadczeniu, okresie wypowiedzenia, powodach chęci zmiany pracy, oczekiwaniach

Etap trzeci -> rozmowa kwalifikacyjna w biurze; pytania ponownie na temat doświadczenia tylko tu wymagali bardziej szczegółowych informacji o wcześniejszych obowiązkach, konkretne pytania ze znajomości przepisów dotyczących zatrudniania pracowników tymczasowych, ponownie temat oczekiwań i dyspozycyjności