Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Lotos

Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja

O Lotos

Grupa Kapitałowa LOTOS S.A. skupia kilkanaście spółek produkcyjnych, zajmujących się głównie wydobyciem, przetwórstwem, a także dystrybuowaniem ropy naftowej. Do 2003 roku zakład funkcjonował pod nazwą Rafineria Gdańska SA, a od czasu przejęcia, już jako Grupa Lotos. W 2005 roku firma została po raz pierwszy notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, znajduje się również w indeksie WIG20 i w Respect Index.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra firma, dobra praca

anonimowo
Dam im za wszystko 4 ponieważ praca taka dokładnie była. Taką ocenę można powiedzieć że sobie wypracowali ;)

Nie oczekiwałam awansów z różnych powodów o których nie ma co się tu rozpisywać. Doceniłam inne pozytywne strony pracy w Lotosie. Na przykład atmosferę, fajnych ludzi, godziwe pieniądze ale też rodzaj zadań do zrobienia i rodzaj pracy. Nie pracowałam na stacji tylko w biurze i taką pracę mogę polecić innym. O pracy na stacji nic nie powiem bo nie wiem jak tam dokładnie jest.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Handel i UsługiMiejsce: LublinTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Inne
Ogólny komentarz

Rozmowa o pracę w Lotos trwała mniej niż pół godziny. Najpierw zadali mi kilka pytań o mnie, o to gdzie wcześniej pracowałem, jakie mam wykształcenie, zainteresowania, dlaczego chce u nich pracować. Później omówione zostały kwestie formalne i system pracy, w jakich godzinach, jaka jest stawka, odpowiedzialność, co nie jest tolerowane w tej pracy i jak się zachować w określonych sytuacjach. Atmosfera była całkiem miła, czułem, że mam wsparcie i w razie coś, na początku pracy, mogę liczyć na czyjąś pomoc, a nie tylko, że stawiają mi wymagania. Dobrze wspominam tą rozmowę!