Leroy Merlin

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Leroy Merlin

Leroy Merlin to znana sieć sklepów typu Do It Yourselfe (DIY). Firma oferuje między innymi produkty budowlane, ogrodnicze oraz dekoratorskie. Początki Leroy Melin datowane są na 1923 rok, zaś pierwszy market w Polsce otworzono w 1996 roku. Obecnie firma dysponuje 48 sklepami wielkopowierzchniowymi zlokalizowanymi w całym kraju.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Można się przyzwyczaić do tej pracy

2017-01-29
doradca klienta
Pracowałam i dalej pracuje, mam wygodnie ustawiany grafik , stabilną pracę i pewne wynagrodzenie. Jeśli ktoś potrafi pracować z klientem w markecie pewnie się tu "zasiedzi" jak ja. Skoro jest dobrze po co zmieniać jeszcze można zmienić na gorzej. Doświadczenie mam już spore z pracy z klientami, znam dobrze branżę. Pracuję nadal w Leroy Merlin bo to lubię i jestem zadowolona ze wszystkiego. Największy problem mam z klientami, którzy wiecznie się niecierpliwią, mają pretensje albo marudzą, że czegoś nie ma na szczęście można się nauczyć jak sobie z tym radzić.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca Klienta (Praca)

2017-03-10
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz