Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Kuehne + Nagel

Transport / Logistyka

Opinie o Kuehne + Nagel

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Wrocław - Wpis do CV

Logistics Specialist
Dobre na wakacje dla studentów.

Niestety wiele zależy od przypadku. Znajomi trafili na ogromne zapotrzebowanie na konkretne stanowiska i całe 3 miesiące zajmowali się planowaniem (tym czym zwykli pracownicy), ja natomiast nie miałam konkretnego miejsca. Byłam kimś do pomocy każdemu, przez co ponad połowę stażu spędziłam na uzupełnianiu numerków, których nie chciało się uzupełniać stałym pracownikom oraz na nic nie robieniu. Kiedy już dostawałam transporty do zorganizowania, praca była na prawdę super. Te krótkie chwile sprawiły, że nie zrezygnowałam po miesiącu. Ogromnym plusem jest atmosfera pracy. Uprzejmi i pomocni współpracownicy oraz wspaniały team leader.
Praca od września na zmiany między 8 a 19, co nie było zbyt przyjemne. Biuro ładne, kuchnia dobrze wyposażona (sztućce, talerze, kubki, mikrofala, lodówka, maszyna do kawy), natomiast beznadziejna lokalizacja. Bez samochodu ciężko. Możliwość awansu zależy od zapotrzebowania. Czasem zostawią, czasem nie. Stażystów mają chyba zawsze. Generalna ocena przeciętna, chociaż po takiej firmie spodziewałam się czegoś więcej.
Pokaż benefity i ocenę
3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca super na start

Specjalista ds. Customer Service
Jak wszędzie bywa lepiej i gorzej są plusy i minusy. Tu nic odkrywczego nie napiszę, jak powiem, że tu było tak samo.

Z plusów przede wszystkim ludzie i atmosfera przez nich stworzona. Poza tym szkolenia przydatne i fajne, pieniądze zawsze wypłacane w terminie, zachowany work/life balance, sposób traktowania pracowników

Z minusów niestety pieniądze, korporacyjność i stres. Najgorzej te pieniądze resztę można by było jakoś znosić.
Pokaż benefity i ocenę
4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca, którą się dobrze wspomina

Spedytor
Praca w takiej firmie o międzynarodowym zasięgu daje przede wszystkim świetne doświadczenie na przyszłość. W branży i nie tylko zresztą. Cały czas ja czułam, że mam wsparcie ze strony przełożonych, że się rozwijam i że dobrze wybrałam to miejsce :) Co prawda jak do nich przyszłam nie miałam zbyt dużego doświadczenia i tu się uczyłam. Może dlatego ich tak dobrze wspominam :) Pochwalę ich za godziny pracy i za szkolenia to zresztą widać w mojej ocenie punktowej, że to mi się najbardziej podobało :)
Pokaż benefity i ocenę
3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra żeby zdobyć duże doświadczenie

anonimowo
Typowa korporacja, w której warto zdobyć super doświadczenie i dużo się nauczyć np. na szkoleniach. Pod tym względem bardzo warto jeśli ktoś szuka właśnie takiej drogi.

Wypłaty raczej przeciętne, ale tu chyba bardziej chodzi o ten element doświadczenia. I o bardzo miłą atmosferę, bo ludzie są rzeczywiście super przyjaźnie nastawieni :)
Pokaż benefity i ocenę