KPRM Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O KPRM Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów nazywana w skrócie KPRM powstała w wyniku reformy centrum administracji przeprowadzonej w 1997 roku. Nowo utworzona wówczas instytucja przejęła tym samym część zadań należących wcześniej do Urzędu Rady Ministrów. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów mieści się w Warszawie przy Alejach Ujazdowskich.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Nie jest to wymarzone miejsce pracy

2015-12-03
Stażysta
Nie jest to wymarzone miejsce pracy, przynajmniej tak na stałe. Jak to w placówkach publicznych, dla mnie jako dla stażystki, atmosfera była średnia. Ciągle jeszcze funkcjonuje tu jakiś skostniały system. Na rozwój, w rozumieniu na awans czy załapanie się na stałe, praktycznie nie ma szans, ale czegoś można się nauczyć.

Ja miałam szansę pracować przy różnych projektach, dlatego poznałam sposoby działania od środka. Całe spektrum obowiązków było całkiem szerokie. Wszystko zależy w sumie od tego, do jakiego działu się trafi, ale wydaje mi się, że oczekiwania wobec kandydatów są trochę zbyt wygórowane.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Księgowa (Praca)

2015-12-24
Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: OtwockTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz