Kongsberg Automotive

Przemysł / Produkcja, Motoryzacja

Opinie o Kongsberg Automotive

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciężko ale warto

2017-12-08
Anonimowo
Praca należy raczej do stresujących. Jest dość ciężko zarówno fizycznie jak i psychicznie. Trzeba być przygotowanym na częste wyrabianie nadgodzin. Jednak przy tych wszystkich minusach praca w Kongsberg jest doświadczeniem, które warto przeżyć. Zdecydowanie największy plus to wiedza oraz doświadczenie jakie można tu zdobyć. Dodatkowe pozytywy to młody zespół, przyjazna atmosfera i wynagrodzenie na czas. Przy dłuższej współpracy można też liczyć na awans.
Pokaż benefity i ocenę
3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo specyficzna praca

2016-11-22
Inżynier
To jest taka szkoła życia. Jak wytrzymasz w tej firmie to wytrzymasz wszędzie indziej. Trzeba być przygotowanym, że może być ciężko. Presja jest ogromna i wymagania tak samo. Często siedzi się po godzinach przez to z work life balance nie było najlepiej.

Przy tych wadach firma ma też zalety. Umożliwia szybką naukę w krótkim czasie i zdobycie bardzo potrzebnego doświadczenia. Inwestuje w kursy językowe dla pracowników, Multisporta, pakiet medyczny, ubezpieczenie i dofinansowanie do posiłków. Wynagrodzenia były na bardzo wysokim poziomie a jeżeli ktoś się poświęcał pracy mógł liczyć na podwyżkę. Awans był możliwy, ale po dłuższym czasie. Niektórzy go nie doczekali.
Pokaż benefity i ocenę
3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na start będzie dobra

2016-03-08
anonimowo
Firma dobra żeby się nauczyć jak się pracuje w branży, żeby mieć doświadczenie na przyszłość i wiedzieć jak może wyglądać praca. Nie płacili za wiele, nie dawali żadnych benefitów - to prawda. Dla mnie ważniejsza była nauka i to dostałem.

Tak jak super atmosferę, którą nadal wspominam i zespół, z którym pracowałem - świetni ludzie. To jest firma, którą polecałbym młodym i bez doświadczenia - nie wiem jak na późniejszych etapach czy warto
Pokaż benefity i ocenę