Kirchhoff Automotive

Motoryzacja

O Kirchhoff Automotive

Kirchhoff Automotive zajmuje się produkcją metalowych oraz hybrydowych zespołów szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi dla branży motoryzacyjnej. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 1785 roku, a obecnie stanowi część grupy Kirchhoff. Na całym świecie Kirchhoff Automotive zatrudnia ponad 8 tysięcy specjalistów.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre warunki i uczciwy pracodawca

anonimowo
Praca jest stabilna, nie zwolnią cię z dnia na dzień, pracodawca wypłacalny, co miesiąc kaska jest na koncie, więc można mieć pewnoe poczucie stabilizacji dzięki temu.

Wypłata nie jest może najwyższa, ale grunt, że jest, warunki uczciwe, sporo szkoleń, które pozwalają na podnoszenie kompetencji, a w szerszej perspektywie na awans. Na a co poza tym w sumie to jeszcze kwestia ludzi, którzy tam pracują, wszyscy mili, pomocni, złego słowa o nich nie powiem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Automatyk Utrzymania Ruchu (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: GliwiceTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Sympatyczna rozmowa o bardzo różnych rzeczach odnoszących się głównie do mojego CV i do tego co mieli wypisane w ogłoszeniu o pracę. Jeżeli chodzi o moje CV to pytali jakie mam doświadczenie, wykształcenie, uprawnienia i czy znam angielski. Przy doświadczeniu sporo pytań związanych z tym jaki był zakres moich obowiązków.

Tak dodatkowo chcieli wiedzieć kiedy mógłbym rozpocząć pracę i jakie są moje oczekiwania tzn. co chciałbym dostać od nich jako od pracodawcy. Rekrutacja bardzo profesjonalna i na poziomie