Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Kaufland

Sprzedaż, Zakupy

O Kaufland

Kim jesteśmy

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.


Jako jeden z wiodących europejskich przedsiębiorstw w sektorze handlu detalicznego jesteśmy także wiarygodnym pracodawcą, oferującym swoim pracownikom wiele możliwości. Mamy bogatą ofertę stanowisk pracy i programy rozwoju zawodowego. Charakteryzuje nas rożnorodność i sukces gospodarczy: rozwijamy się nieprzerwanie od ponad 80 lat. Zrownoważony rozwoj gwarantuje poczucie bezpieczeństwa.


Każdego dnia realizujemy założone przez nas cele i dbamy o to, by wspołpraca naszych pracownikow opierała się na wzajemnym zaufaniu. Otwarte i koleżeńskie relacje to podstawa naszej kultury pracy w zespole. Dzięki temu, a także dzięki wielu innym zaletom, ktore mamy do zaoferowania, uznawani jesteśmy za jednego z najatrakcyjniejszych pracodawcow w branży handlowej.


Jest wiele powodow, dla ktorych warto stać się częścią naszego zespołu. Jednym z nich, z czego jesteśmy szczegolnie dumni, jest zadowolenie naszych pracownikow. Potwierdzają to badania ankietowe przeprowadzane cyklicznie wśrod pracownikow naszej firmy.Więcej informacji: www.kaufland.pl/kariera

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jak na sklep to oferują dobre warunki

kasjer sprzedawca
Jak na pracę w markecie to byłam zadowolona. Nie spodziewałam się tak dobrych warunków, bo wiem, że w innych tego typu sklepach nie jest tak różowo. Za to Kaufland jest porządnym pracodawcą i przede wszystkim przestrzega kodeksu pracy. Poza tym mogłam liczyć na solidną pensję, przydatne benefity jak np. zniżki na ich produkty czy też prywatną opiekę medyczną. Praca bywała czasem ciężka, ale to już specyfika tego stanowiska. Na kasie zazwyczaj lekko nie jest. Jedynym minusem, jaki pamiętam był brak systemu motywacyjnego. Moim zdaniem lepiej by było, gdyby nagradzali osoby, które naprawdę się starają i są zaangażowane. Ale poza tym było bardzo fajnie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

sprzedawca (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Pracę w Kauflandzie dostałem, więc i z przebiegu rekrutacji byłem zadowolony ;) Zresztą to nie było nic trudnego, dosłownie kilka takich podstawowych pytań na takie stanowisko, czyli jakie mam doświadczenie, czy lubię przebywać z ludźmi, jak wygląda kwestia mojej dyspozycyjności i czy mógłbym pracować w weekendy albo na drugą zmianę. Potem oni sami opowiedzieli chwilę o warunkach, czyli głównie o tym jakie zarobki oferują. I w zasadzie chyba tyle. Krótko i prosto. Ale też nie było co przedłużać, bo umówmy się, to nie było jakieś specjalistyczne stanowisko, tylko siedzenie w sklepie na kasie.