Kaufland

Sprzedaż, Zakupy

O Kaufland

Kim jesteśmy

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.


Jako jeden z wiodących europejskich przedsiębiorstw w sektorze handlu detalicznego jesteśmy także wiarygodnym pracodawcą, oferującym swoim pracownikom wiele możliwości. Mamy bogatą ofertę stanowisk pracy i programy rozwoju zawodowego. Charakteryzuje nas rożnorodność i sukces gospodarczy: rozwijamy się nieprzerwanie od ponad 80 lat. Zrownoważony rozwoj gwarantuje poczucie bezpieczeństwa.


Każdego dnia realizujemy założone przez nas cele i dbamy o to, by wspołpraca naszych pracownikow opierała się na wzajemnym zaufaniu. Otwarte i koleżeńskie relacje to podstawa naszej kultury pracy w zespole. Dzięki temu, a także dzięki wielu innym zaletom, ktore mamy do zaoferowania, uznawani jesteśmy za jednego z najatrakcyjniejszych pracodawcow w branży handlowej.


Jest wiele powodow, dla ktorych warto stać się częścią naszego zespołu. Jednym z nich, z czego jesteśmy szczegolnie dumni, jest zadowolenie naszych pracownikow. Potwierdzają to badania ankietowe przeprowadzane cyklicznie wśrod pracownikow naszej firmy.Więcej informacji: www.kaufland.pl/kariera

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na takich warunkach można pracować

anonimowo
Oferowane warunki powodują, że chce się pracować. Z tego na co warto zwrócić uwagę można wymienić atmosferę, wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy i socjal. Te wymienione sprawy można fajnie ocenić bo takie były. Tzn fajne.

Z socjalu najbardziej przydawała mi się prywatna opieka medyczna bo się unikało stania w kolejkach po kilka godzin do specjalisty. Z karty sportowej korzystałam rzadko, bo mało kiedy miałam czas iść na siłownię albo na basen. A i tak doceniam to że dodają takie rzeczy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Magazynier (Praca)

Branża: Praca FizycznaMiejsce: GliwiceTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Myślałem że spoko dwa pytania i po sprawie a tu wcale tak szybko nie było. Trwało to trochę pewnie nie jak rekrutacja na poważniejsze stanowisko ale trwało

Szczególnie że musiałem powiedzieć gdzie pracowałem od kiedy mogę pracować od kiedy mam uprawnienia na wózki widłowe że mam ważną książeczkę sanitarną mogę pracować na zmiany i przyzwyczaiłem się do pracy fizycznej bo nie pierwszy raz jestem na magazynie. Warunki mi powiedzieli jakie będą jak mnie przyjmą więc spoko