Kaufland

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Kaufland

Kim jesteśmy

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.


Jako jeden z wiodących europejskich przedsiębiorstw w sektorze handlu detalicznego jesteśmy także wiarygodnym pracodawcą, oferującym swoim pracownikom wiele możliwości. Mamy bogatą ofertę stanowisk pracy i programy rozwoju zawodowego. Charakteryzuje nas rożnorodność i sukces gospodarczy: rozwijamy się nieprzerwanie od ponad 80 lat. Zrownoważony rozwoj gwarantuje poczucie bezpieczeństwa.


Każdego dnia realizujemy założone przez nas cele i dbamy o to, by wspołpraca naszych pracownikow opierała się na wzajemnym zaufaniu. Otwarte i koleżeńskie relacje to podstawa naszej kultury pracy w zespole. Dzięki temu, a także dzięki wielu innym zaletom, ktore mamy do zaoferowania, uznawani jesteśmy za jednego z najatrakcyjniejszych pracodawcow w branży handlowej.


Jest wiele powodow, dla ktorych warto stać się częścią naszego zespołu. Jednym z nich, z czego jesteśmy szczegolnie dumni, jest zadowolenie naszych pracownikow. Potwierdzają to badania ankietowe przeprowadzane cyklicznie wśrod pracownikow naszej firmy.Więcej informacji: www.kaufland.pl/kariera

Nowe OpinieDodaj

3.4

Na takich warunkach można pracować

2017-04-08
anonimowo
Oferowane warunki powodują, że chce się pracować. Z tego na co warto zwrócić uwagę można wymienić atmosferę, wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy i socjal. Te wymienione sprawy można fajnie ocenić bo takie były. Tzn fajne.

Z socjalu najbardziej przydawała mi się prywatna opieka medyczna bo się unikało stania w kolejkach po kilka godzin do specjalisty. Z karty sportowej korzystałam rzadko, bo mało kiedy miałam czas iść na siłownię albo na basen. A i tak doceniam to że dodają takie rzeczy.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Magazynier (Praca)

2017-03-25
Branża: Praca FizycznaMiejsce: GliwiceTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz