JTI

4.3Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O JTI

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, wiodącego międzynarodowego koncernu tytoniowego. Grupa zatrudnia ponad 26 000 osób w 367 biurach oraz 26 fabrykach na całym świecie. JTI sprzedaje swoje produkty w 120 krajach, a lokalne portfolio reprezentowane jest przez takie marki jak Camel, LD, Winston i Mevius. JTI Polska, pracodawca nagrodzony certyfikatami Top Employers Polska 2017 oraz Top Employers Global 2017, to szansa na realizację innowacyjnych pomysłów, gwarancja dynamicznego rozwoju i możliwości międzynarodowej kariery.
 
Kogo szukamy?

W JTI Polska wierzymy, że kluczem do sukcesu firmy są ludzie. Wspólnie osiągamy ambitne cele. Szukamy osób pracujących z pasją, potrafiących współpracować z innymi. Wraz ze wzrostem firmy rozwijają się również nasi pracownicy. Dążymy do nieustannego doskonalenia działań, dlatego też cenimy osoby, które mają odwagę działać nieszablonowo i stawiają sobie kolejne wyzwania, by przybliżyć się do wyznaczonych celów.


Rekrutujemy do działów:

- Marketing
- Sprzedaż
- Analizy Biznesowe
- HR i Administracja
- Dział prawny
- Finanse
- IT
- Produkcja Inzynieria (Gostków)
- Logistyka (Gostków)
- Dział Jakości (Gostków)


Jeśli szukasz rozwoju w miedzynarodowej firmie dowiedz się więcej na stronie www.karierawjti.pl oraz na stronie programu stażowego JUMP www.jump.jti.com

Nowe OpinieDodaj

4.2

Super miejsce dla osób chcących się rozwijać

2016-08-29
anonimowo
JTI to super miejsce dla osób, które stawiają na własny rozwój nie chcą stać w miejscu tylko chcą coś robić ze swoim życiem zawodowym.

Firma na to w pełni pozwala tylko z zaznaczeniem, że o awanse jest bardzo trudno.

Jest bardzo, bardzo stabilnie aż dziwnie w takiej dużej firmie. Zdobywa się szerokie doświadczenie i przy tym otrzymuje się dobre wynagrodzenie w pełni adekwatne do tego, co się umie.

Problemem może być lokalizacja firmy i czas dojazdu.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Ambasador JTI Polska (Praca)

2015-10-23
Branża: Zarządzanie projektemMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 10.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz