JTI

Human Resources, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, FMCG, Przemysł / Produkcja

O JTI

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, czołowego międzynarodowego koncernu tytoniowego. Grupa zatrudnia ponad 27 tys. osób w 399 biurach oraz 25 fabrykach na całym świecie. JTI sprzedaje swoje produkty w 120 krajach, a lokalne portfolio zawiera takie marki jak Camel, LD oraz Winston. JTI Polska, pracodawca nagrodzony certyfikatem Top Employers Polska 2017, a jako część Grupy JTI – Top Employers Global 2017, to szansa na realizację innowacyjnych pomysłów, gwarancja dynamicznego rozwoju i możliwości międzynarodowej kariery.

 

Kogo szukamy?

W JTI Polska wierzymy, że kluczem do sukcesu firmy są ludzie. Wspólnie osiągamy ambitne cele. Szukamy osób pracujących z pasją, potrafiących współpracować z innymi. Wraz ze wzrostem firmy rozwijają się również nasi pracownicy. Dążymy do nieustannego doskonalenia działań, dlatego też cenimy osoby, które mają odwagę działać nieszablonowo i stawiają sobie kolejne wyzwania, by przybliżyć się do wyznaczonych celów.


Rekrutujemy do działów:


- Marketing

- Sprzedaż

- Analizy Biznesowe

- HR i Administracja

- Dział prawny

- Finanse

- IT

- Produkcja Inzynieria (Gostków)

- Logistyka (Gostków)

- Dział Jakości (Gostków)


Jeśli szukasz rozwoju w miedzynarodowej firmie dowiedz się więcej na stronie jobs.jti.com lub karierawjti.pl

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super miejsce dla osób chcących się rozwijać

2016-08-29
anonimowo
JTI to super miejsce dla osób, które stawiają na własny rozwój nie chcą stać w miejscu tylko chcą coś robić ze swoim życiem zawodowym.

Firma na to w pełni pozwala tylko z zaznaczeniem, że o awanse jest bardzo trudno.

Jest bardzo, bardzo stabilnie aż dziwnie w takiej dużej firmie. Zdobywa się szerokie doświadczenie i przy tym otrzymuje się dobre wynagrodzenie w pełni adekwatne do tego, co się umie.

Problemem może być lokalizacja firmy i czas dojazdu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Ambasador JTI Polska (Praca)

  2015-10-23
  Branża: Zarządzanie projektemMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 10.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Cele życiowe, Zainteresowania, Inne, Wiedza o Firmie
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Inne
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Inne
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Na trzecim roku mam mniej zajęć na uczelni, a więcej czasu wolnego i dlatego chcę go dobrze wykorzystać, najlepiej było by w jakiejś fajnej firmie się zaczepić. Dlatego zdecydowałem, aby zaaplikować na program ambasadorski do JTI. Czekałem półtora tygodnia na odzew z ich strony. Gdy zadzwonili to umówiliśmy się na spotkanie w firmie dwa dni później.

  Na spotkaniu były obecne dwie osoby. Przez całe spotkanie uśmiechnięte szeroko. Pytano mnie o moją działalność studencką, np. co ja robię dokładnie w tych kołach naukowych, w których się udzielam i które wpisałem w swoje CV. Zainteresowali się również moim nietypowym hobby. Byli ciekawi też o moje plany na przyszłość i o to jak wyobrażam sobie organizowanie spotkań z przedstawicielami firmy na uczelni, jak bym się za to zabrał, od czego zaczął itd.