JTI

Human Resources, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, FMCG, Przemysł / Produkcja

O JTI

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, czołowego międzynarodowego koncernu tytoniowego. Grupa zatrudnia ponad 27 tys. osób w 399 biurach oraz 25 fabrykach na całym świecie. JTI sprzedaje swoje produkty w 120 krajach, a lokalne portfolio zawiera takie marki jak Camel, LD oraz Winston. JTI Polska, pracodawca nagrodzony certyfikatem Top Employers Polska 2017, a jako część Grupy JTI – Top Employers Global 2017, to szansa na realizację innowacyjnych pomysłów, gwarancja dynamicznego rozwoju i możliwości międzynarodowej kariery.

 

Kogo szukamy?

W JTI Polska wierzymy, że kluczem do sukcesu firmy są ludzie. Wspólnie osiągamy ambitne cele. Szukamy osób pracujących z pasją, potrafiących współpracować z innymi. Wraz ze wzrostem firmy rozwijają się również nasi pracownicy. Dążymy do nieustannego doskonalenia działań, dlatego też cenimy osoby, które mają odwagę działać nieszablonowo i stawiają sobie kolejne wyzwania, by przybliżyć się do wyznaczonych celów.


Rekrutujemy do działów:


- Marketing

- Sprzedaż

- Analizy Biznesowe

- HR i Administracja

- Dział prawny

- Finanse

- IT

- Produkcja Inzynieria (Gostków)

- Logistyka (Gostków)

- Dział Jakości (Gostków)


Jeśli szukasz rozwoju w miedzynarodowej firmie dowiedz się więcej na stronie jobs.jti.com lub karierawjti.pl

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super miejsce dla osób chcących się rozwijać

2016-08-29
anonimowo
JTI to super miejsce dla osób, które stawiają na własny rozwój nie chcą stać w miejscu tylko chcą coś robić ze swoim życiem zawodowym.

Firma na to w pełni pozwala tylko z zaznaczeniem, że o awanse jest bardzo trudno.

Jest bardzo, bardzo stabilnie aż dziwnie w takiej dużej firmie. Zdobywa się szerokie doświadczenie i przy tym otrzymuje się dobre wynagrodzenie w pełni adekwatne do tego, co się umie.

Problemem może być lokalizacja firmy i czas dojazdu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Ambasador JTI Polska (Praca)

  2015-10-23
  Branża: Zarządzanie projektemMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 10.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Cele życiowe, Zainteresowania, Inne, Wiedza o Firmie
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Inne
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Inne
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Na trzecim roku mam mniej zajęć na uczelni, a więcej czasu wolnego i dlatego chcę go dobrze wykorzystać, najlepiej było by w jakiejś fajnej firmie się zaczepić. Dlatego zdecydowałem, aby zaaplikować na program ambasadorski do JTI. Czekałem półtora tygodnia na odzew z ich strony. Gdy zadzwonili to umówiliśmy się na spotkanie w firmie dwa dni później.

  Na spotkaniu były obecne dwie osoby. Przez całe spotkanie uśmiechnięte szeroko. Pytano mnie o moją działalność studencką, np. co ja robię dokładnie w tych kołach naukowych, w których się udzielam i które wpisałem w swoje CV. Zainteresowali się również moim nietypowym hobby. Byli ciekawi też o moje plany na przyszłość i o to jak wyobrażam sobie organizowanie spotkań z przedstawicielami firmy na uczelni, jak bym się za to zabrał, od czego zaczął itd.

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz