Johnson & Johnson Poland

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Johnson & Johnson Poland

Grupa Johnson & Johnson to światowej klasy producent i dystrybutor produktów ochrony zdrowia. Zajmuje się produkcją zarówno sprzętu medycznego i diagnostycznego, jak i leków oraz kosmetyków. Użycie zaawansowanych technologii przekłada się na jakość i konkurencyjność oferowanych produktów i usług.

Firma jest nastawiona na człowieka, dlatego rozwój pracownika oraz jego zadowolenie z pracy to priorytet. Podobnie zadowolenie konsumenta - to właśnie główna motywacja do ciągłego ulepszania produktów i technologii ich tworzenia.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Mają bardzo dobre podejście do ludzi

2017-04-10
anonimowo
Johnson utożsamia wiele bardzo pozytywnych cech pracodawcy u którego chce się pracować.

Co dla mnie było najważniejsze dawał stabilne zatrudnienie za dobre wynagrodzenie. Co było fajne dodawał benefity na wysokim poziomie i dbał o szkolenie pracowników.

Naprawdę trudno jest powiedzieć cokolwiek negatywnego na temat Johnsona. Marka to jednak marka i klasa sama w sobie. Uważam, że warto przynajmniej przez jakiś czas spróbować pracować w takim miejscu żeby mieć później porównanie do innych pracodawców.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Przedstawiciel Handlowy (Praca)

2016-01-28
Branża: FMCGMiejsce: OpoleTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz