Johnson & Johnson Poland

Sprzedaż, Służba Zdrowia

O Johnson & Johnson Poland

Grupa Johnson & Johnson to światowej klasy producent i dystrybutor produktów ochrony zdrowia. Zajmuje się produkcją zarówno sprzętu medycznego i diagnostycznego, jak i leków oraz kosmetyków. Użycie zaawansowanych technologii przekłada się na jakość i konkurencyjność oferowanych produktów i usług. Firma jest nastawiona na człowieka, dlatego rozwój pracownika oraz jego zadowolenie z pracy to priorytet. Podobnie zadowolenie konsumenta - to właśnie główna motywacja do ciągłego ulepszania produktów i technologii ich tworzenia.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Mają bardzo dobre podejście do ludzi

2017-04-10
anonimowo
Johnson utożsamia wiele bardzo pozytywnych cech pracodawcy u którego chce się pracować.

Co dla mnie było najważniejsze dawał stabilne zatrudnienie za dobre wynagrodzenie. Co było fajne dodawał benefity na wysokim poziomie i dbał o szkolenie pracowników.

Naprawdę trudno jest powiedzieć cokolwiek negatywnego na temat Johnsona. Marka to jednak marka i klasa sama w sobie. Uważam, że warto przynajmniej przez jakiś czas spróbować pracować w takim miejscu żeby mieć później porównanie do innych pracodawców.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Handlowy (Praca)

2016-01-28
Branża: FMCGMiejsce: OpoleTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Bardzo pozytywna rozmowa! Mówię zupełnie serio, sama rozmowa przekonuje człowieka, że chce tu pracować. Przede wszystkim konkret - doświadczenie, oczekiwania, prawo jazdy, wykształcenie, zainteresowania itp., itd. Wszystko tak, jak być powinno. Nie robią wieloetapowych rekrutacji, gdy moim zdaniem to nie jest potrzebne.

Wielki plus dla nich za to, że od razu omawiają zasady pracy. Nie trzeba się dopytywać, co czasem jest niezręczne, tylko mówią wprost ile i co dają. A i ja miałem przeprowadzić jakby rozmowę z potencjalnym klientem i go przekonać, żeby zamawiał konkretne produkty. Sprawdzają też znajomość angielskiego, ale to podstawy, trzeba opowiedzieć kilka zdań o sobie, co się lubi, co się robi w wolnym czasie itp., itd.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz