Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Jeronimo Martins

Sprzedaż, FMCG, Handel i Usługi

O Jeronimo Martins

Spotkaj się z nami w Strefie Rozwoju Jeronimo Martins, poznaj swoje możliwości, weź udział w konkursie i warsztatach oraz sprawdź, jak wygląda nasze biuro!

Sprawdż szczegóły

 

Początki Grupy Jeronimo Martins sięgają 1792 roku. Wtedy to młody Jeronimo Martins otworzył w Lizbonie swój pierwszy sklep z towarami importowanymi zza oceanu i w ciągu zaledwie pięciu lat został oficjalnym dostawcą portugalskiej rodziny królewskiej. Renoma sklepu umacniała się przez kolejnych sto lat, aż na początku XX wieku stał się on częścią sieci handlowej z Porto, która jako nazwę przyjęła nazwisko jego założyciela. W połowie ubiegłego stulecia JM rozpoczęło współpracę opartą na zasadach joint venture z firmą Unilever, stając się liderem produkcji dóbr szybko zbywalnych w Portugalii. Potwierdzeniem pozycji firmy na portugalskim rynku spożywczym był jej debiut na tamtejszej giełdzie, który miał miejsce w 1989 roku.

Jeronimo Martins Polska rozpoczęło działalność w 1995 roku, pod nazwą Jeronimo Martins Dystrybucja. W tym samym roku zaczęły też powstawać pierwsze sklepy sieci Biedronka, choć początkowo nie był to jedyny obszar działalności JM w naszym kraju. Firma była także właścicielem hipermarketów Jumbo oraz sieci Eurocash. Z czasem zapadła jednak decyzja o skupieniu się na jednym biznesie – sieci sklepów Biedronka. Obecnie jest ich w Polsce już ponad 2820.

Jeronimo Martins w Polsce posiada również sieć drogerii hebe oraz hebeaptek. W Portugalii firma prowadzi sieć sklepów Pingo Doce i Recheio, zaś w Kolumbii – Ara.

Jeronimo Martins daje szerokie perspektywy rozwoju swoim pracownikom zarówno w Polsce jak i za granicą. Programy menedżerskie dla absolwentów są doskonałą szansą na rozpoczęcie kariery, ukierunkowanej na praktyczne zastosowanie posiadanej wiedzy. Są idealnym startem i prostą drogą do sukcesu. TUTAJ OTWIERASZ SWOJĄ KARIERĘ.

 

Dowiedz się więcej na www.karierawjm.pl

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Niezłe pieniądze jak na sklep

zastępca kierownika
Jak dla mnie to było przyzwoicie. Odpowiadały mi takie rzeczy, jak godziny pracy i o dziwo wynagrodzenie. O dziwo, bo nie spodziewałam się zbyt dobrych pieniędzy, a tutaj mnie zaskoczyli. Pracowało mi się dobrze, ale dużo zależało od zespołu. Rotacja pracowników była spora i czasem przychodziły osoby, z którymi ciężko się współpracowało. Ale to oczywiste, nie z każdym da się dogadać. W końcu odeszłam stamtąd na rzecz innej firmy, która proponowała jeszcze lepsze zarobki, ale pracę w Biedronce wspominam jako fajny czas w życiu.

Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Handel i UsługiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa bardzo rzeczowa i sprawnie przeprowadzona. Rozmawiałem z kierownikiem sklepu o moich poprzednich pracach, czego się w nich nauczyłem i co mogę dać od siebie jako pracownik. Pytał mnie także o wykształcenie, zainteresowania i czego oczekuje od tej pracy. Dowiedziałem się jak wygląda praca na stanowisko na które wysłałem CV i zapewniono mnie o kontakcie. Zadzwonili do mnie po dwóch dniach i dowiedziałem się, że dostałem pracę! Sprawnie, przejrzyście i w miłej atmosferze!