Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Jeronimo Martins

Sprzedaż, FMCG, Handel i Usługi

O Jeronimo Martins

Spotkaj się z nami w Strefie Rozwoju Jeronimo Martins, poznaj swoje możliwości, weź udział w konkursie i warsztatach oraz sprawdź, jak wygląda nasze biuro!

Sprawdż szczegóły

 

Początki Grupy Jeronimo Martins sięgają 1792 roku. Wtedy to młody Jeronimo Martins otworzył w Lizbonie swój pierwszy sklep z towarami importowanymi zza oceanu i w ciągu zaledwie pięciu lat został oficjalnym dostawcą portugalskiej rodziny królewskiej. Renoma sklepu umacniała się przez kolejnych sto lat, aż na początku XX wieku stał się on częścią sieci handlowej z Porto, która jako nazwę przyjęła nazwisko jego założyciela. W połowie ubiegłego stulecia JM rozpoczęło współpracę opartą na zasadach joint venture z firmą Unilever, stając się liderem produkcji dóbr szybko zbywalnych w Portugalii. Potwierdzeniem pozycji firmy na portugalskim rynku spożywczym był jej debiut na tamtejszej giełdzie, który miał miejsce w 1989 roku.

Jeronimo Martins Polska rozpoczęło działalność w 1995 roku, pod nazwą Jeronimo Martins Dystrybucja. W tym samym roku zaczęły też powstawać pierwsze sklepy sieci Biedronka, choć początkowo nie był to jedyny obszar działalności JM w naszym kraju. Firma była także właścicielem hipermarketów Jumbo oraz sieci Eurocash. Z czasem zapadła jednak decyzja o skupieniu się na jednym biznesie – sieci sklepów Biedronka. Obecnie jest ich w Polsce już ponad 2820.

Jeronimo Martins w Polsce posiada również sieć drogerii hebe oraz hebeaptek. W Portugalii firma prowadzi sieć sklepów Pingo Doce i Recheio, zaś w Kolumbii – Ara.

Jeronimo Martins daje szerokie perspektywy rozwoju swoim pracownikom zarówno w Polsce jak i za granicą. Programy menedżerskie dla absolwentów są doskonałą szansą na rozpoczęcie kariery, ukierunkowanej na praktyczne zastosowanie posiadanej wiedzy. Są idealnym startem i prostą drogą do sukcesu. TUTAJ OTWIERASZ SWOJĄ KARIERĘ.

 

Dowiedz się więcej na www.karierawjm.pl

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Typowo jak w supermarkecie

kasjer sprzedawca
Praca w Biedronce jak to na kasie – bywa ciężko, a to przez to, że zdarzają się różni klienci. Niektórzy są bardzo mili, ale inni nieuprzejmi i chamscy, aż mi się odechciewa czegokolwiek. Ale jakoś trzeba to przeboleć, mimo że kosztuje mnie to sporo nerwów. Dochodzi też trochę pracy fizycznej, czasem można się nieźle zmęczyć. Ale jak ktoś jest wytrzymały, to da radę. Ja pracuję tu od ponad roku i póki co jest ok. Dla mnie ważne są głównie elastyczne godziny pracy i dobre zaplecze socjalne. I na zarobki w Biedronce też nie narzekam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Handel i UsługiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa bardzo rzeczowa i sprawnie przeprowadzona. Rozmawiałem z kierownikiem sklepu o moich poprzednich pracach, czego się w nich nauczyłem i co mogę dać od siebie jako pracownik. Pytał mnie także o wykształcenie, zainteresowania i czego oczekuje od tej pracy. Dowiedziałem się jak wygląda praca na stanowisko na które wysłałem CV i zapewniono mnie o kontakcie. Zadzwonili do mnie po dwóch dniach i dowiedziałem się, że dostałem pracę! Sprawnie, przejrzyście i w miłej atmosferze!