Jeronimo Martins

Sprzedaż, FMCG, Handel i Usługi

O Jeronimo Martins

Spotkaj się z nami w Strefie Rozwoju Jeronimo Martins, poznaj swoje możliwości, weź udział w konkursie i warsztatach oraz sprawdź, jak wygląda nasze biuro!

Sprawdż szczegóły

 

Początki Grupy Jeronimo Martins sięgają 1792 roku. Wtedy to młody Jeronimo Martins otworzył w Lizbonie swój pierwszy sklep z towarami importowanymi zza oceanu i w ciągu zaledwie pięciu lat został oficjalnym dostawcą portugalskiej rodziny królewskiej. Renoma sklepu umacniała się przez kolejnych sto lat, aż na początku XX wieku stał się on częścią sieci handlowej z Porto, która jako nazwę przyjęła nazwisko jego założyciela. W połowie ubiegłego stulecia JM rozpoczęło współpracę opartą na zasadach joint venture z firmą Unilever, stając się liderem produkcji dóbr szybko zbywalnych w Portugalii. Potwierdzeniem pozycji firmy na portugalskim rynku spożywczym był jej debiut na tamtejszej giełdzie, który miał miejsce w 1989 roku.

Jeronimo Martins Polska rozpoczęło działalność w 1995 roku, pod nazwą Jeronimo Martins Dystrybucja. W tym samym roku zaczęły też powstawać pierwsze sklepy sieci Biedronka, choć początkowo nie był to jedyny obszar działalności JM w naszym kraju. Firma była także właścicielem hipermarketów Jumbo oraz sieci Eurocash. Z czasem zapadła jednak decyzja o skupieniu się na jednym biznesie – sieci sklepów Biedronka. Obecnie jest ich w Polsce już ponad 2820.

Jeronimo Martins w Polsce posiada również sieć drogerii hebe oraz hebeaptek. W Portugalii firma prowadzi sieć sklepów Pingo Doce i Recheio, zaś w Kolumbii – Ara.

Jeronimo Martins daje szerokie perspektywy rozwoju swoim pracownikom zarówno w Polsce jak i za granicą. Programy menedżerskie dla absolwentów są doskonałą szansą na rozpoczęcie kariery, ukierunkowanej na praktyczne zastosowanie posiadanej wiedzy. Są idealnym startem i prostą drogą do sukcesu. TUTAJ OTWIERASZ SWOJĄ KARIERĘ.

 

Dowiedz się więcej na www.karierawjm.pl

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Z takiej pracy można być zadowolonym

Zastępca kierownika sklepu
Od razu zacząłem pracować jako zastępca kierownika przez etap sprzedawcy kasjera przechodziłem w innych miejscach niż JM.

Moja perspektywa pracy wygląda w ten sposób - porównując do wcześniejszych firm widzę, że: atmosfera w miejscu gdzie się znalazłem jest dużo lepsza niż gdzie indziej, wynagrodzenie jest mniej więcej odpowiednie do ilości wymagań, można awansować bo kierownik zaczynał od najniższego stanowiska, dbają o poziom dodatków socjalnych co jest dodatkowym profitem dla wszystkich pracowników, powinni zatrudniać więcej pracowników na jednej zmianie żeby można się było spokojnie wyrabiać z robotą.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Zastępca kierownika sklepu (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Telefonicznie potwierdzili ze mną czy dalej jestem zainteresowany pracą i wstępnie umówili się na spotkanie żeby na spokojnie porozmawiać o wszystkich ważnych rzeczach. Spotkanie to nic wielkiego zwyczajna rozmowa z kierownikiem który szuka dla siebie zastępcy. Może nie była to aż pogawędka przy kawie ale miła rozmowa na temat pracy w sprzedaży i doświadczenia w zarządzaniu ludźmi. Na dobrą sprawę obaj takie doświadczenie mamy to było o czym rozmawiać. O warunkach dowiedziałem się tyle ile trzeba z ogłoszenia rozmowa przypieczętowała niektóre sprawy.