Intersport

Sprzedaż, Sport / Rekreacja

O Intersport

Intersport to nie tylko sklepy stacjonarne, lecz także sklep internetowy oraz rozbudowana oferta usług dodatkowych. Firma zajmuje się między innymi prowadzeniem wypożyczalni profesjonalnych nart i rakiet tenisowych. Dodatkowo oferuje klientom możliwość skorzystania z informacji telefonicznej na temat na przykład dostępności asortymentu. Intersport działa zgodnie z hasłem "Sport to the people".

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Po to żeby złapać doświadczenie do CV

Sprzedawczyni
Z powodu niskich zarobków praca nadaje się do złapania doświadczenia żeby później znaleźć coś lepiej płatnego. W sklepach z lepszymi pieniędzmi przeważnie oczekują już kogoś kto pracował wcześniej i nie jest totalną świeżynką.

Doświadczenie ma się na podstawie pracy w praktyce i na podstawie szkoleń. Fajnie skorzystać z okazji kupując coś ze zniżkami pracowniczymi, poznać sympatycznych (przeważnie) młodych ludzi, popracować trochę żeby sobie dorobić. Na dłużej mimo całej sympatii do Intersportu bym się z nimi nie wiązała.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawca (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne, Wiedza o Firmie
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Chyba najkrótsza rekrutacja w jakiej miałam okazję uczestniczyć. Żeby być dokładniejszą to na pewno najkrótsze spotkanie rekrutacyjne ponieważ sama rekrutacja taka bardzo krótka nie była od czasu aplikacji do czasu spotkania i odpowiedzi sporo dni minęło

Rozmowa dotyczyła tego czy: posiadam umiejętności sprzedażowe, znam się na obsłudze klienta, pracowałam wcześniej w elastycznym trybie pracy, umiem działać nawet wtedy gdy mam bardzo różne zadania, z jakiego powodu chcę pracować jako sprzedawca, jakie są moje konkretne oczekiwania.