Intersport

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Intersport

Intersport to nie tylko sklepy stacjonarne, lecz także sklep internetowy oraz rozbudowana oferta usług dodatkowych. Firma zajmuje się między innymi prowadzeniem wypożyczalni profesjonalnych nart i rakiet tenisowych. Dodatkowo oferuje klientom możliwość skorzystania z informacji telefonicznej na temat na przykład dostępności asortymentu. Intersport działa zgodnie z hasłem "Sport to the people".

Nowe OpinieDodaj

3.4

Po to żeby złapać doświadczenie do CV

2016-11-28
Sprzedawczyni
Z powodu niskich zarobków praca nadaje się do złapania doświadczenia żeby później znaleźć coś lepiej płatnego. W sklepach z lepszymi pieniędzmi przeważnie oczekują już kogoś kto pracował wcześniej i nie jest totalną świeżynką.

Doświadczenie ma się na podstawie pracy w praktyce i na podstawie szkoleń. Fajnie skorzystać z okazji kupując coś ze zniżkami pracowniczymi, poznać sympatycznych (przeważnie) młodych ludzi, popracować trochę żeby sobie dorobić. Na dłużej mimo całej sympatii do Intersportu bym się z nimi nie wiązała.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Sprzedawca (Praca)

2017-03-09
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz