Logo International Paper Global Business Services Center
+ Dodaj opinię

International Paper Global Business Services Center

Czy to Twoja firma?
Przemysł / Produkcja
International Paper is a leading global producer of renewable packaging, pulp and paper products with over 100 years of experience. In Krakow for 15 years, we have delivered advanced services in various fields: Customer Service, Supply Chain, IT, Finance, Sourcing, HR and Administration. Join our team and enjoy: office in the city center, development opportunities, free language classes, trainings, benefits (not only Multisport), wellness initiatives, private medical services.

Rozmowy kwalifikacyjne w International Paper Global Business Services Center

(2)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

2 relacji z rozmów
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:
od najnowszych

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Specjalista ds. controllingu

Rekrutacja odbyła się:wrzesień 2016, Kwidzyn

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Nie potrafię dokładnie określić, czy to było typowe Assessment Center, ale wiem, że na ich stronie widnieje informacja, że ten pierwszy etap, na którym byłem to AC. Niech im będzie w takim razie. Na tym niby AC sprawdzali znajomość angielskiego, Excela, wiedzę z zasad rachunkowości i chyba analityczne myślenie. Wydawało mi się, że to wszystko nie było bardzo trudne, ale na tym etapie moja rekrutacja się skończyła. Wychodzi na to, że nie było takie proste jak mi się wydawało. Podobno po AC miały być dopiero rozmowy kwalifikacyjne z prawdziwego zdarzenia.

Rozwiń
Data dodania: 14.09.2016

Aplikowałeś na: Customer Service Administrator

Rekrutacja odbyła się:listopad 2015, Kraków

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 3

Moje relacja:

Rekrutacja do International Paper miała kilka etapów. Najpierw zadzwonili do mnie na krótki wywiad telefoniczny - uwaga rozmowa po angielsku. Pani zapytała o motywację do pracy, czy wcześniej pracowałem na słuchawce i po angielsku i jak jest z moją dyspozycyjnością. Tłumaczyła, że mają pracę na cały etat, ale można sobie jakoś godziny dostosować. Pod koniec powiedziała o assessment center na kiedy to zaplanowali i czy mi to odpowiada. Na ac wcześniej nie byłem. W praktyce razem z innymi robiliśmy zadania na pracę w grupach. Dostaliśmy też dwie rzeczy do samodzielnego zrobienia. Nic strasznego, ale też po angielsku głównie. Zadzwonili parę dni później, że razem z kilkoma osobami dostałem się dalej. Czyli na rozmowę z HR i managerem. Rozmowa w bardzo poważnym stylu trzeba się też tak ubrać. Pytania o oczekiwania, zainteresowania, studia itp. Główny motyw - angielski i czy rzeczywiście bez problemu się mówi w tym języku.

Rozwiń
Data dodania: 02.02.2016