Inter Cars

Logo Inter Cars
+ Dodaj opinię
Inter Cars to największy importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych oraz innych pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Rozmowy kwalifikacyjne w Inter Cars

(4)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: magazynier

Rekrutacja odbyła się:styczeń 2018, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Co mogę powiedzieć… To była ekspresowa rekrutacja. Trwała chyba niecałe 10min, nie wiem nawet. To była krótka piłka. Rekruter chciał głównie wiedzieć czy jestem dyspozycyjny i to była najważniejsza kwestia. Poza tym chyba tak dla porządku zapytał też o poprzednie doświadczenie zawodowe. Ale dobre było to, że bez migania odpowiedział na moje pytania odnośnie warunków pracy i wynagrodzenia. Także ogółem ta rekrutacja to nie było nic nadzwyczajnego i sam nie wiem jak mam ją oceniać… W gruncie rzeczy pracę dostałem, także myślę, że mogę wystawić pozytywną opinię.

Rozwiń
Data dodania: 04.06.2018
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie

Aplikowałeś na: Specjalista ds. Obsługi Klienta/PH

Rekrutacja odbyła się:grudzień 2016, Śląsk

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Rozmowa przez telefon, czyli nazwijmy to pierwszy kontakt z ich strony był formalnością. Ciężko powiedzieć żeby się czegoś o mnie dowiedzieli. Osoba dzwoniąca chciała tylko i wyłącznie ustalić termin spotkania. Jako takie informacje przekazuje się właśnie na tej właściwej rozmowie. Spotkanie na zasadzie dwie osoby kontra ja. Dyskusja na temat doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta - co zajęło najwięcej czasu, na temat znajomości odpowiednich technik sprzedaży i które używam najczęściej, prawa jazdy, obsługi komputera, Ms Office, komunikatywności, motywacji do pracy właśnie w takim charakterze... wszystkiego co tylko. Odpowiedź od Inter Carsa po dłuższym czasie, ale uprzedzali, że tak może być.

Rozwiń
Data dodania: 08.12.2016
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie

Aplikowałeś na: Młodszy specjalista ds. reklamacji i kontroli jakości

Rekrutacja odbyła się:październik 2016, Kajetany

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Zaczęło się na wstępie od rozmowy telefonicznej. Jako druga była rozmowa u nich. W sumie nie było nic co mnie zdziwiło albo zaskoczyło. Takie zwykłe pytania co umiem, czy potrafię obsługiwać te podstawowe programy z office, znam angielski, wiem coś o branży motoryzacyjnej, jakie mam doświadczenie zawodowe, czym się wcześniej zajmowałem i czemu już tego nie robię, od kiedy mogę być dyspozycyjny, ile bym chciał zarabiać i jakie mam wykształcenie w tym kierunku. Od siebie mówią jakie mogą zaproponować warunki zatrudnienia i czego się można spodziewać.

Rozwiń
Data dodania: 11.10.2016
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie

Aplikowałeś na: Sprzedawca części do samochodów osobowych

Rekrutacja odbyła się:styczeń 2016, Głogów

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Dla mnie tak powinna wyglądać profesjonalna kwalifikacja. Jakbym miał to oceniać, 10 na 10 punktów. Super podejście, bo po 1. konkretne ogłoszenie wyszczególniające czego dokładnie oczekują, po 2. sensownie przeprowadzona rozmowa, po 3. wszystko wyłożone jeśli chodzi o zasady zatrudniania u nich. Padły takie pytania - co Pan wie o naszej firmie - jakie Pan ma doświadczenie w sprzedaży - czy kiedyś zajmował się Pan sprzedażą części do samochodów albo innego sprzętu związanego z motoryzacją - jaką Pan ma wiedzę na temat budowy samochodów - czy lubi Pan jeździć autem - jak Pan sobie radzi z komputerem i programami biurowymi - jakie Pan chciałby dostać wynagrodzenie Potem właśnie informacje o zatrudnieniu i koniec.

Rozwiń
Data dodania: 13.01.2016
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie