Inter Cars

Sprzedaż, Transport / Logistyka, Motoryzacja

O Inter Cars

Inter Cars to największy importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych oraz innych pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Gdzieś należy zacząć

2017-03-05
anonimowo
Polecam osobom szukającym przyzwoitej pierwszej pracy gdzie nie patrzy się tak mocno na wynagrodzenie tylko na zdobycie porządnego doświadczenia w znanej firmie, która ładnie wpasuje się w CV. Takie osoby mogą dostać na 100% to czego szukają. Z podejściem czysto finansowym można się rozczarować, że zarobki nie są tak wysokie jakby się chciało. Ja wyszedłem od nich z fajnym zapleczem na dalszą drogę zawodową.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista ds. Obsługi Klienta/PH (Praca)

  2017-02-02
  Branża: SprzedażMiejsce: ŚląskTermin rozmowy: 12.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa przez telefon, czyli nazwijmy to pierwszy kontakt z ich strony był formalnością. Ciężko powiedzieć żeby się czegoś o mnie dowiedzieli. Osoba dzwoniąca chciała tylko i wyłącznie ustalić termin spotkania. Jako takie informacje przekazuje się właśnie na tej właściwej rozmowie.

  Spotkanie na zasadzie dwie osoby kontra ja. Dyskusja na temat doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta - co zajęło najwięcej czasu, na temat znajomości odpowiednich technik sprzedaży i które używam najczęściej, prawa jazdy, obsługi komputera, Ms Office, komunikatywności, motywacji do pracy właśnie w takim charakterze... wszystkiego co tylko. Odpowiedź od Inter Carsa po dłuższym czasie, ale uprzedzali, że tak może być.

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz