Inter Cars

Sprzedaż, Transport / Logistyka, Motoryzacja

O Inter Cars

Inter Cars to największy importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych oraz innych pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Gdzieś należy zacząć

anonimowo
Polecam osobom szukającym przyzwoitej pierwszej pracy gdzie nie patrzy się tak mocno na wynagrodzenie tylko na zdobycie porządnego doświadczenia w znanej firmie, która ładnie wpasuje się w CV. Takie osoby mogą dostać na 100% to czego szukają. Z podejściem czysto finansowym można się rozczarować, że zarobki nie są tak wysokie jakby się chciało. Ja wyszedłem od nich z fajnym zapleczem na dalszą drogę zawodową.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista ds. Obsługi Klienta/PH (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: ŚląskTermin rozmowy: 12.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa przez telefon, czyli nazwijmy to pierwszy kontakt z ich strony był formalnością. Ciężko powiedzieć żeby się czegoś o mnie dowiedzieli. Osoba dzwoniąca chciała tylko i wyłącznie ustalić termin spotkania. Jako takie informacje przekazuje się właśnie na tej właściwej rozmowie.

  Spotkanie na zasadzie dwie osoby kontra ja. Dyskusja na temat doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta - co zajęło najwięcej czasu, na temat znajomości odpowiednich technik sprzedaży i które używam najczęściej, prawa jazdy, obsługi komputera, Ms Office, komunikatywności, motywacji do pracy właśnie w takim charakterze... wszystkiego co tylko. Odpowiedź od Inter Carsa po dłuższym czasie, ale uprzedzali, że tak może być.