Inter Cars

Sprzedaż, Transport / Logistyka, Motoryzacja

O Inter Cars

Inter Cars to największy importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych oraz innych pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Moim zdaniem firma na krótki czas

magazynier
Pracowałem jakiś czas jako magazynier, ale traktowałem to jedynie jako takie zajęcie przejściowe. Na tym stanowisku nie dało się niestety zbyt dużo zarobić i to była główna wada. Ale jak ktoś dopiero zaczyna albo potrzebuje jakichkolwiek pieniędzy jak ja wtedy to może spróbować. Inter Cars to w porządku firma i oprócz pensji to nie mam się do czego przyczepić. Ogółem to przychodziłem do pracy, robiłem swoje, trochę pogadałem z ludźmi, bo akurat trafili mi się bardzo mili i życzliwi i tyle. Udało się dorobić i zdobyć doświadczenie, a potem znalazłem coś innego.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Obsługi Klienta/PH (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: ŚląskTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa przez telefon, czyli nazwijmy to pierwszy kontakt z ich strony był formalnością. Ciężko powiedzieć żeby się czegoś o mnie dowiedzieli. Osoba dzwoniąca chciała tylko i wyłącznie ustalić termin spotkania. Jako takie informacje przekazuje się właśnie na tej właściwej rozmowie.

Spotkanie na zasadzie dwie osoby kontra ja. Dyskusja na temat doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta - co zajęło najwięcej czasu, na temat znajomości odpowiednich technik sprzedaży i które używam najczęściej, prawa jazdy, obsługi komputera, Ms Office, komunikatywności, motywacji do pracy właśnie w takim charakterze... wszystkiego co tylko. Odpowiedź od Inter Carsa po dłuższym czasie, ale uprzedzali, że tak może być.