Intel

Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje

O Intel

INTEL W GDAŃSKU


Intel jest światowym liderem w dziedzinie krzemowej innowacji - opracowujemy technologie i produkty, które zmieniają ludzką pracę i życie. Jesteśmy największym na świecie producentem układów scalonych oraz twórcą mikroprocesorów. Od lat przesuwamy granice innowacji, co pozwala nam utrzymywać pozycję lidera w technologii półprzewodnikowej.


Gdańskie Centrum Badawczo-Rozwojowe jest jednym z największych spośród 23 laboratoriów Intela w Europie. Obecnie zatrudniamy ponad 1700 pracowników, na rok 2017 planujemy dalszy wzrost - poszukujemy specjalistów ds. rozwoju oprogramowania oraz walidacji.PRACA W INTELU


Staże
Wszystkie staże w Intelu są płatne. Oferujemy je studentom powyżej drugiego roku studiów. Staż w naszej firmie trwa od 12 do 24 miesięcy przy wymiarze godzin pracy od 20 do 35 tygodniowo. Dla kandydatów mieszkających poza Trójmiastem oferujemy pomoc przy relokacji. Grafik pracy dostosowywany jest do planu na uczelni. Aż 80% naszych obecnych stażystów znajduje zatrudnienie w Intelu po zakończeniu okresu stażu.


College Graduate (Absolwenci)
Oferta skierowana do absolwentów, którzy są do 18 miesięcy od obronienia dyplomu i szukają możliwości rozpoczęcia swojej ścieżki zawodowej. Doświadczenie na te stanowiska nie jest wymagane, choć stanowi dodatkowy atut. Nie szukamy 25-letnich osób z 30-letnim doświadczeniem.


Experienced (Kandydaci z doświadczeniem)
Na stanowiska experienced poszukujemy kandydatów z co najmniej 2-letnim doświadczeniem w określonym obszarze. Szukamy osób ze specyficzną wiedzą, którą można wykorzystać bezpośrednio na nowym stanowisku.


Jak i gdzie zaaplikować?

 • Wejdź na stronę www.intel.com/jobs.

 • Załącz swoje CV.

 • Odpowiedz na pytania zawarte w formularzu.

 • Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego dla Ciebie stanowiska w tej chwili, zaznacz, jakimi ofertami jesteś zainteresowany, a w przyszłości będziesz otrzymać informacje o nowych stanowiskach bezpośrednio na Twój adres email.

 • Opcjonalnie wyślij swoje CV na adres [email protected]


Jak wygląda proces rekrutacji?

 • rozmowa z przedstawicielem działu rekrutacji;

 • rozmowa z przyszłym managerem oraz opcjonalnie testy sprawdzające wiedzę techniczną;

 • decyzja o zatrudnieniu.INTEL – GREAT PLACE TO WORK


Staramy się sprawić, aby praca była przyjemnością. Oferujemy przyjazne środowisko pracy, szerokie możliwości rozwoju, a przede wszystkim pracę w zespole najlepszych specjalistów przy ciekawych i przełomowych projektach.


Poza atrakcyjnym wynagrodzeniem, powiększonym o premie, każdy pracownik dostaje od nas bogaty pakiet socjalny, obejmujący ubezpieczenie w prywatnej klinice, kartę Multisport, kupony lunchowe, ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z obiektów sportowych finansowanych przez naszą firmę (baseny, ścianki wspinaczkowe, koszykówka, siatkówka), codzienny owocowy poczęstunek.


W gdańskim oddziale Intela każdy pracownik może skorzystać z foteli masujących, pograć na konsoli, w piłkarzyki lub tenisa stołowego. Organizujemy również wyjazdy integracyjne, kwartalne spotkania dla najbliższych współpracowników, akcje charytatywne, zapewniamy udział w imprezach sportowych i wiele innych.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jeżeli trafisz do dobrego projektu to będzie super

anonimowo
Podstawa to trafić na dobry projekt. Od tego praktycznie wszystko zależy. To czy praca będzie ciekawa i czy ludzie będą fajni, czy elastyczny czas pracy będzie oznaczał wygodę czy pracę w weekend. Ja miałem sporo szczęścia

W Intelu dla mnie było super. Pod względem zarobków daje im 4 punkty, ale jakby miał dawać za benefity to 6 z plusem. Z benefitów był pakiet w Medicover, Multisport, dofinansowanie lunchów, ubezpieczenie i dodatkowo można było już poza Mulisportem korzystać z różnych obiektów. Intel miał z nimi umowy dodatkowe. Na nudę nie było czasu nawet przez jeden dzień. Cały czas się działo. Szczerze to najbardziej rozwijająca praca w jakiej byłem i z najlepszą atmosferą.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Kursy / konferencje
 • Karta sportowa
 • Bony / bilety / zniżki
 • Elastyczny czas pracy
 • Dofinansowanie posiłków
 • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Recruiter (Praca)

Branża: Human ResourcesMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
 • Rozmowa przez telefon
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Powiedziałabym, że spodziewałam się, że to będzie bardziej skomplikowana rekrutacja. Zakładałam, że zrobią ileś różnych etapów. Tutaj skończyło się na bardzo klasycznym podejściu a mianowicie na rozmowie telefonicznej i w firmie. Oczywiste, że sprawdzali angielski w takiej firmie to chyba bez tego ani rusz. Na pewno należy być gotowym na rozmowę po angielsku

Do pytań mieli normalne podejście to znaczy pytania brzmiały tak jak zawsze brzmią na rekrutacjach. Opierały się na paru obszarach: doświadczenie, oczekiwania, umiejętności, motywacja do pracy. Rekrutację oceniam pozytywnie