Hutchinson

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Hutchinson

Otwieramy pola możliwości i zachęcamy do bycia liderem w naszych branżach. We make it possible - Z nami wszystko jest możliwe..

Hutchinson jest grupą o światowym formacie, liderem w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku. Hutchinson jest chemiczną gałęzią Grupy Total www.total.com.

Jesteśmy obecni w Europie, Północnej i Południowej Ameryce oraz na Dalekim Wschodzie, zatrudniamy 25 764 specjalistów z naszej dziedziny w 97 fabrykach w 23 krajach.

W Polsce nasze Fabryki znajdziesz w Żywcu, Bielsku-Białej i Łodzi, gdzie produkujemy przede wszystkim dla branży Automotive w następujących aktywnościach:

- Systemy Transmisji Płynów,
- Systemy Uszczelek Karoseryjnych,
- Systemy Antywibracyjne,

- Systemy Transmisyjne i Systemy Uszczelek Precyzyjnych.

Nasze wspólne wartości - Dziedzictwo, Człowiek, Wspólne Zaangażowanie, Entuzjazm, Miłość do Wyzwań - to fundament, na którym opiera się Hutchinson. Ukazują one, co jest najistotniejsze i co nas odróżnia od pozostałych organizacji. Reprezentują naszą kulturę, a także wskazują sposób, w jaki każdego dnia dostarczamy naszym Klientom produkty najwyższej klasy.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Porządne miejsce do pracy

2016-12-03
anonimowo
Hutchinson dawał porządne miejsce zatrudnienia. Były na pewno sprawy, które mógłby poprawić na przykład na początek zadbać o większe wynagrodzenia albo lepsze ścieżki rozwoju dla pracowników ale nie oszukujmy się nie ma firm idealnych.

Uważam, że tu doceniali pracowników. Pieniądze były zawsze na czas oprócz tego można było korzystać z benefitów. Nikt nie oczekiwał siedzenia do późna ani nie było specjalnej presji. Przez cały okres mojej pracy atmosfera taka, że chciałoby się ją polecać. To ja polecam pracodawcę i pracę
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. Kadr (Praca)

2015-12-29
Branża: Human ResourcesMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Testy online
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz