Herbalife

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Herbalife

Herbalife została założona w roku 1980. Od tego czasu firma bardzo się rozwinęła. Obecnie ma szeroki zasięg, a swoim klientom oferuje wysokiej jakości produkty, stanowiące prosty sposób na utrzymanie odpowiedniej wagi i zdrowy styl życia.

Firma zatrudnia szereg ekspertów, którzy dbają o jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. W portfolio firmy znaleźć można zarówno produkty do pielęgnacji, jak i suplementy diety oraz produkty gwarantujące utratę wagi.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Bardzo dużo można się nauczyć

2016-12-02
Dystrybutorka
Praca jest odpowiednia dla tych co chcą się uczyć. Można powiedzieć, że tutaj będą mogli się wykazać. Chodzi o to, że w Herbalife za moich czasów organizowali dużo różnych kursów i szkoleń. Siłą rzeczy wiedzę o tym czy to jest zawód dla ciebie zdobywa się już w praktyce.

Co może na początku odstraszyć to brak bazy klientów. Trzeba ją sobie zbudować od podstaw. Jak się już uda to pieniądze się zgadzają. Tylko jest tak, że ile się starasz tyle masz. Na pewno nie każdy się odnajdzie w takim systemie. Dla mnie warto się postarać w końcu się to opłaci.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena negaywna

Kosultantka (Praca)

2016-02-25
Branża: SprzedażMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 10.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz