Herbalife

Sprzedaż

O Herbalife

Herbalife została założona w roku 1980. Od tego czasu firma bardzo się rozwinęła. Obecnie ma szeroki zasięg, a swoim klientom oferuje wysokiej jakości produkty, stanowiące prosty sposób na utrzymanie odpowiedniej wagi i zdrowy styl życia.

Firma zatrudnia szereg ekspertów, którzy dbają o jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. W portfolio firmy znaleźć można zarówno produkty do pielęgnacji, jak i suplementy diety oraz produkty gwarantujące utratę wagi.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dużo można się nauczyć

Dystrybutorka
Praca jest odpowiednia dla tych co chcą się uczyć. Można powiedzieć, że tutaj będą mogli się wykazać. Chodzi o to, że w Herbalife za moich czasów organizowali dużo różnych kursów i szkoleń. Siłą rzeczy wiedzę o tym czy to jest zawód dla ciebie zdobywa się już w praktyce.

Co może na początku odstraszyć to brak bazy klientów. Trzeba ją sobie zbudować od podstaw. Jak się już uda to pieniądze się zgadzają. Tylko jest tak, że ile się starasz tyle masz. Na pewno nie każdy się odnajdzie w takim systemie. Dla mnie warto się postarać w końcu się to opłaci.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Wyjazdy integracyjne

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena negatywna
Ocena rozmowy:Negatywna

Kosultantka (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 10.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Ogłoszenie znalazłam na jakimś portalu. Wysłałam CV i jeszcze tego samego dnia była odpowiedź. Zaprosili mnie na rozmowę następnego dnia.

Kiedy pojawiłam się na miejscu to trochę się zdziwiłam: był tam cały tłum dziewczyn w moim wieku. Powiedzieli, że będą nas wywoływać po 4 i w takim składzie będziemy zapraszane na rozmowę. No dobrze.

Jak tylko weszłyśmy, pani odpaliła pokaz slajdów i opowiadała o firmie. Jaka to cudowna, jakie super zarobki, jakie warunki, jaki prestiż. Cóż, nie wyglądało to do końca na poważną ofertę, ale chciałam dać temu szansę.

Po filmie miałyśmy wypełnić kwestionariusze osobowe i chcieli żebyśmy wykupiły pakiety startowe za ponad 300 zł... W tym momencie podziękowałam.